Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

ToGeR :)


ToGeR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ToGeR

 

 Twoje SteamID: STEAM_0:1:422458501

 

 

Admin który cię zbanował:  Noskill  - nick pasuje :)))

 

 

Powód bana: Ledwie co mutacje przeszedł a już cwaniakuje, nie bedziesz do mnie mówił ze szczekam, bo szczekać to możesz ty z swoją rodziną miedzy sobą. Nie pozdrawiam :)

 

 

Długość bana: perm

 

 

Godzina o której dostałeś bana: 16:10

 

 

Mapa na jakiej dostałeś bana: dd2

 

 

Demko z mapy: brak

 

 

Wisi mi czy dacie mi ub, ale nie bedzie mi jakis frajer co ledwie mutacje przeszedł dawał bana powodując mnie wszcześniej do wkurwienia. Jeszcze raz szczekać to może twoja matka nie ja.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, redo napisał:

Skoro Ci wisi to po co piszesz? + wyzywanie administratora w prośbie o ub niezła taktyka Zadymka

o nie wyzywam admina :C, okazuje brak szacunku do niego tak samo jak on zrobił to do mnie, i tyle :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Zostałeś poproszony o ogarnięcie Swojego wulgarnego języka, skoro nie poskutkowało dostałeś muta, którego prawdę mówiąc miałem zamiar zdjąć po kilku rundach, ale skoro na chacie zniżyłeś się do poziomu najazdu na rodziców, gdzie w taki sposób to ja się bawiłem z kolegami w podstawówce kilkanaście lat temu, to nie mam zamiaru na serwerze takiego plebsu trzymać. Pozdrawiam serdecznie i nie do zobaczenia : )

 

EDIT: Skoro kulturalna prośba typu "uspokój się z tym językiem" to jest dla Ciebie brak szacunku to ja tam nie wiem, co dla Ciebie oznacza szacunek. Ale na UB nie masz co liczyć, temat do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jeszcze musisz się dużo nauczyć o życiu, kolego. Człowiek, który dał Ci bana mutację ma już dawno za sobą i też trochę przeżył, więc proszę chociaż o troszkę szacunku. 

UB oczywiście nie będzie ze względu na Twoje zachowanie :p 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...