Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Siemka :D


ToGeR

Rekomendowane odpowiedzi

Czas sie pożegnać :D wpadł ban permik od admina. w sumie słuszny bo mnie ponisło, trudno moja wina, oficjalnie Przepraszam admina za uzycie sformułowania " szczekać może twoja mama nie ja :)" Jednakże poczułem sie bardzo urażony po tym jak powiedział abym przestał szczekać.. jako administrator powinien nieco inaczej powiedzieć *tak mi się wydaje odnosząc się do 3. Zachowuj się kulturalnie na serwerze i na forum. myślę że to nie było zbyt kulturalne*. Pozdrawiam może kiedyś się dogadamy i będę mógł wrócić, jak na razie trzymajcie się i powodzonka z serwerami. Hej!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Kolego, ale skoro po kulturalnym stwierdzeniu, żebyś ogarnął słownictwo wyjeżdżasz mi z tekstem typu "zamknij mordę", po czym na forum wyzywasz mnie od "frajer co ledwie mutacje przeszedł"  oraz szydzisz z mojego nicku, który jest niezmienny od x-lat to chyba coś nie halo, pomijając fakt, że mam skończone 24 lata. Zważaj następnym razem na słowa a wszystko będzie w porządku, przeprosiny mimo wszystko przyjęte, aczkolwiek trzeba ponosić odpowiedzialność za popełnione błędy, także co do bana zdania nie zmienię. Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...