Kaczorson

[Rozpatrzone] Podanie na ADMINA serwera globalelite.pl tryb JB

Recommended Posts

Nick na serwerze: Kaczorson Król Buntów
e-Mail (może być prywatnie podany): alek.litwic@interia.pl
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://www.gametracker.com/player/Kaczorson/185.11.102.164:27016/
Steam ID: STEAM_1:1:114443013
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 4-5
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Tak
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Chciałbym pomagać nowym osobom na serwerze oraz zwiększyć poziom kultury na serwerze a także doradzać i pomagać w podejmowaniu trudnych dezycji innym graczą.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Już nie.
Znajomość regulaminu:( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna: Pewnie, lubię pomagać. 

Podanie było zmieniane 2 razy nie dałem przy znajomości regulaminu emotki tylko napisałem w skali myśląc, że jest tak samo jak indziej. :(

Edited by Kaczorson

Po pierwsze masz 7 godzin przegranych na serwerze, więc odwołując się do twojego "Dlaczego ty" sam jesteś nowy na serwerze.
Po drugie nie znasz regulaminu z oczywistych przyczyn, których ci nie wyjawię ale myślę, że to z miejsca dyskwalifikuje cię z szansy na posadę admina . Thank you for your trying, hope we see you in 7 days from now again :) BAD ENGLANDO

W ogromnym skrócie NIE

-mało godzin

-krótko grasz

-regulamin

Jestem na NIE

6 godzin temu, Kaczorson napisał:

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Kekłem xD

6 godzin temu, Kaczorson napisał:

Chciałbym pomagać nowym osobom na serwerze oraz zwiększyć poziom kultury na serwerze a także doradzać i pomagać w podejmowaniu trudnych dezycji innym graczą.

Pomijając błędy ortograficzne, nie umiesz skonstruować jednego stylistycznie poprawnego zdania. Rozumiem jeszcze walnąć coś takiego podczas rozmowy, ale w podaniu? Albo faktycznie jesteś takim kretynem (w co w dobrej wierze wątpię), albo napisałeś to na odpierdol. Jak dla mnie obie wersje wykluczają opcję "Na tak". Poza tym, jak osoba zaniżająca poziom kultury (bynajmniej na forum), zamierza podnieść poziom kultury na serwerze? Jeżeli uważasz, że kulturę definiują tylko 13stki krzyczące donośne "kurwa", to tym bardziej nie nadajesz się na admina.

Nie grywam na JB, ale mnie nerwica bierze jak widzę Wasze podania w dziale serwera zamiast w dziale "podanie o admina". Nawet nie spróbowałeś przeczytać wymagań (patrz: minimum 5 postów na forum :) ), a co dopiero mówimy o regulaminie (też umiem skopiować inne podanie ;) ). 

Jestem na NIE. 

PS: Ewel nie bij, ale musiałem. 

EDIT: To samo się tyczy pozostałych dwóch podań w tym dziale. Dobra, Boguś ma 5 postów (choć 5 to podanie :v ).

EDIT2: @gajos. ale po co? To pokazywało to, że nie mogą pisać podań dopóki nie mają 5 postów. Akurat tę decyzję bym zostawił Ewel :v

• Confused 1

Jestem na Nie.

Masz 9 godzin na serwerze
Regulamin
- Jeden post na forum którym jest podanie

PS: Przeniosłem do odpowiedniego działu. Bagiety

Odrzucam. Za mało masz godzin, no i nie powinieneś edytować postu, a widziałam jaka była wcześniejsza znajomość regulaminu przed edycją. 

Guest
This topic is now closed to further replies.