Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga - Rother


xRUDYx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:14
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):Rother
Nick Oskarżyciela: xRUDYx
SteamID oskarżonego:STEAM_0:0:430978563
Gdzie to się wydarzyło: Jailbreak, na paru mapach. Dokładnie nie pamiętam niestety.
Data zdarzenia:02.06.2018
Opis Sytuacji:Prowadziłem sobie normalnie w ct i nagle dostałem bana do ct na ponad 1000 min , za (nie ogar). Nie wiem co miał znaczyć wogóle ten nie ogar , wszystko ogarniałem.
Gdy spytałem sie Ewel za co ten ban to ona odpowiedziała "Jezus maria , nie możesz jak normalny człowiek odczekać tego 24H bana?" lecz nie dowiedziałem sie dlaczego go dostałem. 
Rother nie wiem o co ci chodzi lecz dajesz mi permanentnego bana za mutacje gdzie powinieneś mi dać na dzień , dwa , czy już te pięć co potwierdził sam woow. Tak samo dajesz mi nie 
słusznego bana na ct za (nie ogara) gdzie ja w 90 % % ogarniam jak każdy inny który długo gra w ct. 
Nie mam pojęcia o co ci chodzi lecz banujesz , mutujesz mnie za minimalne błędy lub za nic, gdzie jest to dla mnie poprostu nie sprawiedliwe , proszę o wytłumaczenie mi tego...  
Dowody: Same bany są dowodami.
Czego oczekujesz: ostrzeżenia , czego kolwiek
Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz muta na dzień dwa to w magiczny sposób twój głos się poprawi ? Jaki jest sens dawania takiego bana skoro za te pare dni ktoś będzie zmuszony ci tego bana ponownie wlepić, ze względu np. Nadużywania co w połączeniu z brakiem mutacji jest naprawdę upierdliwy. Nie wiem co odnośnie CT, ale jest w regulaminie jasno napisane na temat osób bez mutacji, może akurat wtedy nie było chętnych nie wiem ale w takim przypadku Rother by ci tego bana nie dał. I oczywiście czekam na wypowiedź Rothera, chociaż skoro nawet Ewel była przy tym banie to ten temat zostanie jeszcze szybciej zamknięty niż był napisany. Pozdrawiam Serdecznie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Co do muta to @Chinczyk wszystko wyjaśnił, a CTbana dostałeś, ponieważ obserwowałem cie kilka map jak byłeś w ct i pchasz się do ct bez mutacji jak są chętni z mutacją nie wiem po ch**, nie ogarniasz. I tak powinieneś się cieszyć że dostałeś tego bana na CT na 24h za nie ogar niz perma za brak muracji ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam? jakoś nikt sie nie skarżył tylko tobie coś nie pasuje , chodzi mi o to że gdyby ktoś inny był na moim miejscu najpewniej byś miał wy**bane a mi odrazu ku**a chcesz wlepiać bana i mnie wy**bać najchetniej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Znaczy jak dla mnie to jest poszkodowanym, którego być może niesłusznie zbanowałeś :p

A sens mojego postu: wiadomości na Steam się nie kasują. Zaloguj się do aplikacji na telefonie, tam wszystko jest.

Mógłbyś chociaż podać nicki osób, które się skarżyły.

To tak, żeby nie było, że nikt go nie broni obiektywnie.

 

A teraz:

Rother to admin. Jeśli stwierdził, że nie masz mutacji to (jak dla mnie) permmute. A jak masz mute, to nie ma prowadzenia.

 

Wybaczcie, że się wtrącam, ale mam za dużo wolnego xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisane zostało, że Abraham otrzymał dwie tablice z przykazaniami. Jednak była także trzecia, która z powodu jego niezdarności się roztrzaskała. Główny jej punkt głosił, że każdy gnój bez mutacji może być zmutowany aż do czasu jej przejścia, niezależnie czy będzie to trwało parę miesięcy czy kilka lat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ban był słuszny. Ciesz się, że nie otrzymałeś permanentnego, bo zważając na twoje zachowanie - zmierzasz ku temu(pajacerka, krzyki, robienie na złość i różne skargi na priv odnośnie tego co robiłeś będąc po stronie CT, sama też zresztą byłam świadkiem kilku sytuacji - serio, powinieneś się cieszyć, że to nie perm). Ban na 24 na samo CT(NIE cały server) to nie koniec świata. Polecam wyjść czasem sprzed kompa. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...