Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Sztuczny tłum


Comfti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Detektyw

Jak wiadomo ostatnio na naszych serwerach jest krucho jeśli chodzi o graczy. Wpadł mi taki pomysł do głowy, żeby ugadywać się jakąś większa grupką na konkretne dni i wejść na jakiś serwer czy to dd2 ffa itp obojętnie  jak na serwerze będzie nas trochę to może przyciągnie to ludzi. Co sądzicie? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

Trochę słabo to wyszło, z administracji weszło w sumie z 6-7 osób (niestety nie wszyscy na raz), ale dzięki każdemu kto wszedł. Pozostałych graczy było w sumie 4 (?). Próbujemy jeszcze raz na następnym serwerze? Jeśli to zostanie na jakiś czas to spotykamy się raz w tygodniu czy częściej? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

Dobra jak nikt nic nie proponuje to spróbujemy jeszcze raz. Były zgrzyty że sobota że 15 i wgl więc w piątek na 18 dd2. Jeśli będzie przyzwoita liczba osób na serwerze O tej porze to wejdziemy na inny serwer.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Oprócz przeniesienia w dział dla wszystkich graczy, a nie tylko adminów, to proponuję się umówić na DD2. Skoro przeniesiony, to trzeba to wykorzystać i porobić reklamę :D

(piątek o 18 nie mogę, mam pracę niestety :/ w sobotę na pewno zajrzę, albo ugadam się z kimś, żeby wspólnie zajrzeć).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Tak naprawdę to coś takiego powinno być wpierw zdecydowane przez Opiekunów serwerów gdzie miałoby to być (na AWP np. nie ma takiej potrzeby, a zbyt duża ilość VIPów na serwerze przeciąży nam gameplay (już przy 3 tak jest :p )).

Ale jestem pewien, że naszym przeniesionym serwerom to nie przeszkodzi i jeśli opiekunowie będą chcieli, to Dzagu nie będzie mieć nic przeciwko.

Tylko trzeba mu o to truć tyłek xD

 

@gajos. ziom, przenieś ten temat, to będzie więcej chętnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...