Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj żegnamy się z dwoma "topowymi" graczami serwera AWP.

L6 i JK - dostają permbana za współpracę na serwerze w zdobywaniu punktów (gra nie fair play) + komunikację (Steam, TS; nie wiem, nie dam rady tego sprawdzić).

Wszystko zauważone przeze mnie, @kamil2115 i @ZubaR1337.

 

@L666666 - you have been banned, because of your cooperation with JK to get top. Admins like Kamil and Zuba have got the same opinion. This ban is permanent, so I have to say goodbye to you and thanks for being on our server. Good luck ;) 

 

To nie jest temat do dyskusji, więc prosiłbym o 0 zbędnych komentarzy. Temat zamknę jak tylko Kamil i Zuba potwierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niepotrzebne komentuje lecz "komunikację (Steam, TS; nie wiem, nie dam rady tego sprawdzić)."  *Brak dowodów to tak średnio bym powiedział. Typ może być też kozak jak tak szybko topke wbił.

Jakieś demka albo coś że współpracowali?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NomakPPL zdanie 3 adminów jest wystarczającym dowodem. Ufam i Kamilowi, i ZubaRowi na tyle, by móc poprzeć swoje zdanie na tym.

Świadkowie są dowodem, więcej nie potrzeba, żeby dać bana za coś, co narusza regulamin. Zwłaszcza, że nie da się tego udowodnić w żaden inny sposób.

Gdyby to były opinie osób, które pierwszy raz grają na serwerze, to bym olał, ale jest to zdanie 1. Kamila, który gra na tej serwerowni od wielu lat i ma duże doświadczenie w adminowaniu, 2. Zubara, który nie podejmuje decyzji bez wstępnego przemyślenia sprawy.

 

To również uzasadnienia dla wszystkich, którzy chcą zapytać "a gdzie demko?!" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×