Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycje


Offense

Rekomendowane odpowiedzi


"Lustro" - Więźniowie muszą naśladować wardena i wykonywać wszystko dokładnie tak jak on. 

Wyższy spray-zabawa polega na tym że osoba która namaluje spray najwyżej wybiera 2 terrorystów do zabicia

Niższy spray-odwrotna zabawa do powyższej

Skróty-Warden podaje jakiś skrót np RP i terrorysta który pierwszy odgadnie wybiera terrorystów do zabicia.

Wieżyczka-więźniowie dobierają się w drużyny drużyna którę budują wieże i w takiej pozycji terroryści muszą przejść do wyznaczonego miejsca przez wardena

Tłumacz-więźniowie muszą przetłumaczyć słowo bądz zdanie na język angielski 

Gorący ziemniak -więźniowe otrzymują broń z pustym magazynkiem i rzucają ją sobie nawzajem do określonej godziny więźień który będzie posiadał broń o tej godzinie ginie lub jeśli wyrzuci ją na ziemie.

Zdania-Warden rozpoczyna jakieś zdanie i więzień który skończy je w sposób najciekawszy najśmieszniejszy wygrywa.

Oprócz tego jeśli nie ma Admina bądz Strażnika na serwerze można ustawić Chowanego lecz problem w tym że 30 sekund to stanowczo za mało zmieniłbym to ma conajmniej minute.


 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre zabawy są w regulaminie lecz mam propozycje wprowadzenia pewnych modyfikacji,są to tylko propozycje jeżeli są nie trafne czekam na odpowiedz

Wieżyczka i skróty  mój błąd musiałem nie zauważyć za co przepraszam ;) 

Co do mojego podania na Admina uważam że nie muszę znać wszystkich zabaw na pamięć i każdemu zdarzy się niedopatrzenie 

 

Edytowane przez Offense
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
58 minut temu, Boguś napisał:

Zgadzam się z tym że jeśli nie ma admina bądź strażnika to jak warden ustawi chowanego to czas na schowanie się jest 30 sekund, przedłużył bym to do półtorej minuty, żeby każdy się zdążył schować Piateczka

Do zrobienia. @Dzagu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...