Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie opiekun HNS


SprINTT

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: HNS
Imię: Mateusz
Wiek: 16 
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: To zależy od dnia, ale dziennie powino byc minimum 2h
Staż na serwerze: Od samego początku serwera (od pażdziernika)
Znajomośc sourcemoda (1-10): 6
Zaufanie wobec graczy (1-10): 9,5
Dlaczego akurat Ty: Jestem miłą i pomocną osobą, mam dosyć długi staż na serwerze, kilka pomysłow. Jestem dość rozpoznawalny na serwerze. 
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Zmienić pule mapy, co było w planach. Dodanie coś dla zwykłych graczy (tzn. graczy bez vipa) np. darmowy vip na mape gdy na serwerze jest np. 20 osob, lub darmowy "pc" bez żadnych dodatków. 

 

Wiem, że moja aktywność w ostatnim miesięcu nie była jaka była np. 2 miesiące temu, ale zawsze byłem na zawołanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Moja opinia taka sama jak w przypadku Aryana chociaż tutaj z przychylnością na nie

 

Neutralna z przychylnością na NIE

-aktywność w ostatnich dniach

player_time.php?nameb64=U3BySU5U&host=18

-posiadasz admina na innym serwerze a od opiekuna wymaga się pełnego zaangażowania w serwer.

 

Musisz być na serwerze w każdej wolnej chwili, pilnować porządku, trzymać atmosferę.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem Na Nie

Aktywność w ostatnich dniach jest bardzo mała, dodatkowo można by powiedzieć, że wchodzisz na serwer tylko w tedy kiedy Bob Ci przypomni, że masz wejść na HNS by nie stracić Admina. Czy lubiany/znany przez graczy też ciężko stwierdzić ze względu na to że nie ma Cie ostatnimi czasy a jak jesteś siedzisz cicho zazwyczaj. Co do pomocnego nie mam zastrzeżeń, ale lecąc na dwa serwery HNS i DR ciężko o dobrą frekwencje nie tylko pod czas wakacji. Dodatkowo staż na serwerze nie jest od samego początku bo jesteś zaledwie tydzień dłużej a z tego co mi wiadomo serwer był już jakiś czas wcześniej.

 

Dziękuje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RufusiKK_2017 napisał:

Jestem Na Nie

Aktywność w ostatnich dniach jest bardzo mała, dodatkowo można by powiedzieć, że wchodzisz na serwer tylko w tedy kiedy Bob Ci przypomni, że masz wejść na HNS by nie stracić Admina. Czy lubiany/znany przez graczy też ciężko stwierdzić ze względu na to że nie ma Cie ostatnimi czasy a jak jesteś siedzisz cicho zazwyczaj. Co do pomocnego nie mam zastrzeżeń, ale lecąc na dwa serwery HNS i DR ciężko o dobrą frekwencje nie tylko pod czas wakacji. Dodatkowo staż na serwerze nie jest od samego początku bo jesteś zaledwie tydzień dłużej a z tego co mi wiadomo serwer był już jakiś czas wcześniej.

 

Dziękuje :)

 

Po 1. Bob mi nigdy nie przypomima/przypominał o wchodzeniu na serwer.

Po 2. Skąd masz wiedzieć jak wyglądają moje stosunki z innymi graczami jak widzimy się raz na ruski rok na serwerze.

Po 3. Admina na dr nie mam od kilku miesięcy (2-3).

Po 4. Adminem może nie jestem od samego początku, ponieważ nabijalem godzinny i póki bob mi zaakceptował podanie trochę minęło. Na serwerze staż zacząłem w tym samym dniu w którym powstał.

Po 5. Po co mam nadużywać mikrofonu jak nie trzeba? Prawie zawsze gadam z kimś na tsie i wolę z nim pogadać niż odzywać się na np. Cześć, moge to odpisać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...