Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zbanowany] Skarga na gracza inga , Zniewaga


xRUDYx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:14
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Inga #JTSM
Nick Oskarżyciela: xRUDYx
SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:97495853
Gdzie to się wydarzyło: Na paru mapach
Data zdarzenia:Ostatni raz 28.06.2018 lecz nie tylko wczoraj to robila.
Opis Sytuacji:Wyzywanie graczy , w tym mnie od pedalow , rudych smieci , i roznych innych 
Wyzywa pierwsza lepsza osobe gdy cos jej nie pasuje 
dla mnie poprostu to jest smieszne co ona robi a admini maja to w dupie wszystkie te wyzwiska ktore zostaly wypiowiedziane z jej strony.
Wczoraj gdy jej odpowiedzialem za to co zrobila dostalem banicje na 1d no to przeciez jest kurwa smieszne.
Dowody:Paru moich znajomych moze potwierdzic te wyzwiska.
Czego oczekujesz: Bana :>
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie zawszę jestem na serwerze, wtedy kiedy Inga jest, i nie słyszałem żeby Inga kogoś przy mnie wyzywała, a często słyszę od graczy że to ty rudy wyzywasz połowę serwera bo coś ci nie pasuje, i tak samo było wczoraj napisałeś na czacie cytuje "Dobrze Kurwie", więc w czym ty jesteś lepszy rudy. Wczoraj pamiętam, Inga wyzywała się z rudym i dlatego zareagowałem i powiedziałem żeby się uspokoili, ale oczywiście rudy miał to w "dupie" i napisał na czacie jak Inga zginęła w zabawie to co napisałem powyżej. 

Dodam jeszcze, że Unnamed ty też jesteś częściowym adminem i także możesz pouczać i zwracać uwagę na takie sprawy, więc nie wiem co w tym czasie robiłeś, a nie czekaj pamiętam śmiałeś się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

josh napisalem tak dlatego ze ona mnie wczesniej wyzywala i jej poprostu odpowiedzialem i tak ty byles wtedy gdy ona mnie wyzywala i na to nie reagowales co moga potwierdzic takze moi znajomi oraz na serwie nie wyzywam bez powodu tylko wyzywam te dzieci z adhd ktore mi ublizaja ze wzgledu na moj nick i potem sie skarza pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Unnamed napisał:

@Ψ JOSH Ψ ??????

Byłeś jedynym adminem wtedy na serwie.

 

@xRUDYxPamiętam, że to było późnym wieczorem. Podaj dokładną godzinę zdarzenia, lub mapę.

Mapa np ta the dust ten przerobiony pod jb wieczorem nie pamietam ktora godz , napisala cos nademna markerem chyba narysowala kutasa czy cos albo jakas obraze na mnie bo znajomi mi napisali , i dzis jak mialem bana tez podobno mnie wyzywala... szkoda slow nie wiem o co jej chodzi ale niech skonczy bo to jest juz nudne po prostu, a widac ze nie zamierza skonczyc dlatego pisze zeby dac jej jakas kare czy jej jakas melise na uspokojenie zapierdolic a nie tylko na mnie wszystko wpierdalacie... zenada

Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie wiem czy mam prawo coś powiedzieć, ale w wypadku gdy osoba w kłótni nie chce się uspokoić lub obie strony nie chcą tylko się wyzywają, powinien polecieć co najmniej mut, a nawet banicja, dodatkowo gdyby zignorował muta powinien polecieć gag albo tak jak w poprzednim przypadku banicja i jeżeli tylko RUDY dostał bana według mnie jest to jak najbardziej nie fer, jednakże nie mówię, że zachował się dobrze i zwalanie częściowej winy na Unnamed'a też jest słabe bo nie rozumiem jak można być "częściowym adminem" albo się nim jest albo nie.

 

Sry, że się tak rozpisałem i jednocześnie mogę się mylić bo nie znam w 100% tematu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RufusiKK_2017 napisał:

Nie wiem czy mam prawo coś powiedzieć, ale w wypadku gdy osoba w kłótni nie chce się uspokoić lub obie strony nie chcą tylko się wyzywają, powinien polecieć co najmniej mut, a nawet banicja, dodatkowo gdyby zignorował muta powinien polecieć gag albo tak jak w poprzednim przypadku banicja i jeżeli tylko RUDY dostał bana według mnie jest to jak najbardziej nie fer, jednakże nie mówię, że zachował się dobrze i zwalanie częściowej winy na Unnamed'a też jest słabe bo nie rozumiem jak można być "częściowym adminem" albo się nim jest albo nie.

 

Sry, że się tak rozpisałem i jednocześnie mogę się mylić bo nie znam w 100% tematu.

no wlasnie napisalem o tym ten temat bo czuje sie nie fer dostajac bana a ona nie i chce zeby ona tez sie troszke poczuwala bo co jej z tego ze ja dostane bana a ona dalej bedzie mnie wyzywala , gdy jej odpowiem na jej wyzwiska znowu poleci banicja i gdzie tu sprawiedliwosc wez mi powiedz, nawet byly gracz gruby (byly dlatego ze na serwer nie wchodzi juz od miesiaca) jej zwrocil uwage za jej zachowanie a ona sobie wszystko lekcewazy

Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, xRUDYx napisał:

josh napisalem tak dlatego ze ona mnie wczesniej wyzywala i jej poprostu odpowiedzialem i tak ty byles wtedy gdy ona mnie wyzywala i na to nie reagowales co moga potwierdzic takze moi znajomi oraz na serwie nie wyzywam bez powodu tylko wyzywam te dzieci z adhd ktore mi ublizaja ze wzgledu na moj nick i potem sie skarza pozdro

Inga narysowała nad tobą JTSM, jest to pisane przez większość serwera, a każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a o takie rzeczy moim nie powinieneś się aż tak denerwować. Może masz rację z tym, że admini nie reagują na wyzywanie w twoją stronę, może trochę inaczej reagują, ale lekceważąco, ale tym już powinien zająć się Opiekun serwera i pouczyć adminów.Wracając do twojej skargi, napisałeś, że Indze należy się ban, ale szczerze mówiąc ty też nie jesteś bez winy bo jak wspomniałem w poprzedniej wiadomości ,wyzywałeś Ingę,więc moim zdaniem skarga powinna zakończyć się upomnieniem lub zgodą obu stron.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

3 minuty temu, Ψ JOSH Ψ napisał:

Inga narysowała nad tobą JTSM, jest to pisane przez większość serwera, a każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a o takie rzeczy moim nie powinieneś się aż tak denerwować. Może masz rację z tym, że admini nie reagują na wyzywanie w twoją stronę, może trochę inaczej reagują, ale lekceważąco, ale ty już powinien zająć się tym Opiekun serwera i pouczyć adminów.Wracając do twojej skargi, napisałeś, że Indze należy się ban, ale szczerze mówiąc ty też nie jesteś bez winy bo jak wspomniałem w poprzedniej wiadomości wyzywałeś Ingę, więc moim zdaniem skarga powinna zakończyć się upomnieniem lub zgodą z obu stron.

Josh nie jestem bez winy to potwierdzam oraz dostalem bana na 1d lecz dlaczego ona nie dostala? bo jest adminem to jest inna? no prosze ja ciebie... , chce tylko zeby ona tez dostala jakas kare a nie tylka ja i ja i ja :<

Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Josh skoro tylko 1 osoba dostała bana a druga tylko upomnienie, to według mnie to jest kompletnie nie fer, taka faworyzacja bo Inga ma Admina a on nie, jest według mnie kompletnie nie dopuszczalna. Jak na ten moment jestem aby Inga dostała coś więcej niż tylko upomnienie. (jeżeli w ogóle je dostała)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RufusiKK_2017 napisał:

Josh skoro tylko 1 osoba dostała bana a druga tylko upomnienie, to według mnie to jest kompletnie nie fer, taka faworyzacja bo Inga ma Admina a on nie, jest według mnie kompletnie nie dopuszczalna. Jak na ten moment jestem aby Inga dostała coś więcej niż tylko upomnienie. (jeżeli w ogóle je dostała)

Zgaduje ze nawet upomnienia nie dostala :( widzisz co tu sie wyrabia , ona dalej bedzie sobie wyzywac a ja musze na to patrzec bo gdy odpowiem to dostane bana ;/ i josh wspaniale wie co tu sie wyrabia ale przeciez jak to mozna zbanowac admina jak to wogole dopuszczalne nie josh? :{

Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ψ JOSH Ψ said:

Dodam jeszcze, że Unnamed ty też jesteś częściowym adminem i także możesz pouczać i zwracać uwagę na takie sprawy, więc nie wiem co w tym czasie robiłeś, a nie czekaj pamiętam śmiałeś się.

?????

Jak już tak zacząłeś...

 

1 hour ago, Ψ JOSH Ψ said:

Po pierwsze, nie zawszę jestem na serwerze, wtedy kiedy Inga jest, i nie słyszałem żeby Inga kogoś przy mnie wyzywała

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że byłeś WTEDY jedynym adminem NA SERWERZE.

 

1 hour ago, Ψ JOSH Ψ said:

Po pierwsze, nie zawszę jestem na serwerze, wtedy kiedy Inga jest, i nie słyszałem żeby Inga kogoś przy mnie wyzywała [...] Wczoraj pamiętam, Inga wyzywała się z rudym i dlatego zareagowałem i powiedziałem żeby się uspokoili, ale oczywiście rudy miał to w "dupie" i napisał na czacie jak Inga zginęła w zabawie to co napisałem powyżej. 

Zdecyduj sie.. Albo wyzywała, albo nie.

 

To nie jest pierwszy raz kiedy admin faworyzuje gracza (czyt. Kobietę). 

 

35 minutes ago, Ψ JOSH Ψ said:

Inga narysowała nad tobą JTSM, jest to pisane przez większość serwera, a każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a o takie rzeczy moim nie powinieneś się aż tak denerwować.

Wyrażanie zdania w sposób negatywny, aby urazić osobę NIE JEST AKCEPTOWANY NA SERWERZE.

 

35 minutes ago, Ψ JOSH Ψ said:

Może masz rację z tym, że admini nie reagują na wyzywanie w twoją stronę, może trochę inaczej reagują, ale lekceważąco, ale tym już powinien zająć się Opiekun serwera i pouczyć adminów.

Jesteś przydupasem @Ewel♡? Mamę masz do tego, by cię wychowała.

 

Co do tych wszystkich "J"nazwa:

Jak gracz bądź grupa graczy nie życzy sobie tego to proszę to uszanować i nie jak dupek kontynuować denerwowanie tej osoby.

Wspomnę, że za "JF" (czyt. Jestem Farin), gracz dostał bana na tydzień.

 

Moim zdaniem jeśli jeden gracz dostał bana za obrazę, to drugą powinna być tak samo sprawiedliwie potraktowana.

 

Dziękuję pozdrawiam,

Unnamed Retard

 

W międzyczasie sprawdzę demko.

EDIT: Koło "#JTSM" pojawiło się jeszcze słowo "pedał"

Edytowane przez Unnamed
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Unnamed napisał:

Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że byłeś WTEDY jedynym adminem NA SERWERZE.

 

?????

 

Zdecyduj sie.. Albo wyzywała, albo nie.

 

To nie jest pierwszy raz kiedy admin faworyzuje gracza (czyt. Kobietę). 

 

Wyrażanie zdania w sposób negatywny, aby urazić osobę NIE JEST AKCEPTOWANY NA SERWERZE.

 

Jesteś przydupasem @Ewel♡? Mamę masz do tego, by cię wychowała.

 

Co do tych wszystkich "J"nazwa:

Jak gracz bądź grupa graczy nie życzy sobie tego to proszę to uszanować i nie jak dupek kontynuować denerwować osobę/y.

Wspomnę, że za "JF" (czyt. Jestem Farin), gracz dostał bana na tydzień.

 

Moim zdaniem jeśli jeden gracz dostał bana za obrazę, to drugą powinna być tak samo sprawiedliwie potraktowana.

 

Dziękuję pozdrawiam,

Unnamed Retard

 

W międzyczasie sprawdzę demko.

1, 2-A NO TAK BO STRAŻNIK (UNNAMED)NIC NIE POTRAFI,POWINIENEŚ,TAKŻE REAGOWAĆ NA TAKIE SYTUACJE A NIE TYLKO JA JAK JESTEM NA SERWERZE, OWSZEM BYŁEM NA SERWIE, ALE TO NIE ZNACZY, ŻE TY NIE MOŻESZ CZEGOŚ ZROBIĆ ZA MNIE, BO JEŚLI TAK TO PO CHUJ ZA PRZEPROSZENIEM JESTEŚ STRAŻNIKIEM, JEŚLI JA CZEGOŚ WCZORAJ NIE ZROBIŁEM TO CZEMU TY TEGO NIE MOGŁEŚ.

3.TO TY LEPIEJ CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM BO NAPISAŁEM,ZE NIE JESTEM CZĘSTO NA SERWIE KIEDY INGA JEST,ALE AKURAT WCZORAJ BYŁEM. I OBOJE SIĘ WYZYWALI.

4.NO OCZYWIŚCIE UNNAMEDZIK ;)

5.ZNAM ZASADĘ KULTURY, I TAK JAK PRZYPOMNIAŁEŚ PEWIEN PRZYKŁAD. JTSM NIE MUSI OZNACZAĆ DOSŁOWNIE"JEBAC TSM"

6.NIE BĘDĘ ODPOWIADAŁ NA TAKIE GÓWNIANE ZDANIE I NIE BĘDĘ SCHODZIŁ TAK NISKO JAK JEST UNNAMED, ŻEBY NAPISAĆ COŚ TAKIEGO.

7.TO CZEMU TY TEGO NIE ZROBIŁEŚ, NO JEŚLI JA POPEŁNIŁEM BŁĄD TO CO CIEBIE POWSTRZYMAŁO NAPRAWIENIE GO.

pzdr :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Moim skromnym zdaniem, Rudy nie powinien w zaden sposob odpowiadac na zaczepki w jego strone, po tylu banach nauczyc sie, odpuscic i olac potencjalnego gracza, ktory go wyzywa i zglosic to na forum, jezeli admin nic nie robi. Wiem, ze tsm jest dosc kontrowersyjnym gangiem i ostatnio rudy pisal mi ze Michu go wyzywa, wiec powiedzialem, ze jezeli to bedzie robil dalej pomimo ostrzezenia dostanie bana. Rudy na przyszlosc nie reaguj na zaczepki, olej lub zglos. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jeśli chodzi o napis na ścianie nie dostałem infa o tym, ani nie widziałem tego w całości, przyznam nie można tego lekceważyć , ale Wooow ma rację twój gang jak i twoja nazwa jest dość kontrowersyjna. I myślę że ban dla Ingi na 4h mógłby być słuszny , dlaczego na 4h bo Inga nie była jeszcze ani razu karana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Powiem tak:

@Unnamed dużo mówisz mało robisz

@xRUDYx Jasne rozumiem czujesz się pokrzywdzony ale zobacz też na swoje zachowanie nie tylko w stosunku do @Inga i rób to co @-WoooW- napisał

@RufusiKK_2017 Rozumiem twoje myślenie ale jak nie znasz sytuacji i nie grasz troszkę dłużej na JB to polecam iść na HNS ;)

Panowie jest w ogóle po co robić taką gówno burze o bana na 24h ? Teraz to wygląda jak taka przepychanka dzieci w przedszkolu ze ja dostałem bana a ona nie i tak w kółko 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra wypowiem się z racji tego ze pełniłem kiedyś funkcje opiekuna JB i z racji tego ze sprawa aż tak się potoczyła nie wiem jak dokładnie wygląda ale wiem jak to u mnie w pracy wygląda jeżeli, występuje faworyzacja z racji przykładowego brygadzisty i pójdę z tym do szefa to brygadzista dostanie po dupie czyli nawiązuje tu do tego ze trzeba czekać na opinie aktualnego Opiekuna JB @Ewel♡ jak nie pociągnąć to wyżej do głównej administracji mam tu na myśli @BobPixel albo @Kubox. Wracając do sprawy jak dla mnie to nie ma co wyjaśniać jedynie porozmawiać wspólnie na serwerowym TS3 na temat zaszłej sytuacji gdyż nie da się tego opisać słowami co tu się dzieje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może wypada to podsumować. Na ten moment (po przeczytaniu tej dyskusji) wynika, że:

-Rudy został niesłusznie zbanowany

-Josh zrzuca winę na unnameda

-Unnamed się broni

-A Inga powinna zostać ukarana

Tak to wygląda z mojej perspektywy. Nie było mnie na serwie, może też czegoś nie doczytałem - nie wiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. Ewel plz nie bij, ja tylko przechodzę obok xd

2 godziny temu, Ψ JOSH Ψ napisał:

Inga narysowała nad tobą JTSM, jest to pisane przez większość serwera, a każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a o takie rzeczy moim nie powinieneś się aż tak denerwować. Może masz rację z tym, że admini nie reagują na wyzywanie w twoją stronę, może trochę inaczej reagują, ale lekceważąco, ale tym już powinien zająć się Opiekun serwera i pouczyć adminów.Wracając do twojej skargi, napisałeś, że Indze należy się ban, ale szczerze mówiąc ty też nie jesteś bez winy bo jak wspomniałem w poprzedniej wiadomości ,wyzywałeś Ingę,więc moim zdaniem skarga powinna zakończyć się upomnieniem lub zgodą obu stron.

2. Co k***a znaczy, że od tego jest Opiekun? Ma się z Tobą użerać i wypominać za każdym razem, co powinieneś robić jako ADMIN, który powinien takie rzeczy wiedzieć? Jakby admin ode mnie powiedział takie bzdury, to bym się mocno podrapał po głowie, czemu go przyjąłem ;) 
3. OK, Unnamed też może zwracać uwagę. @Unnamed proponuję jemu też napisać na pw czy coś, że powinien coś zrobić (nie wiem czyj głos na serwerze jest ważniejszy, ale wydaje mi się, że Strażnik jest na zastępstwo, gdy nie ma admina czy coś :v )

4. Co do tekstu "jtsm nie musi znaczyć j**ać tsm" - tak u mnie mówią 9-latki, jak udają, że nie zrobili nic złego. Przypominam, że wyszliśmy już z podstawówki :)

 

Co do bana - nie wypowiem się - to jest całkowicie działka Ewel. Chcę tylko zaznaczyć, że moim zdaniem Josh zachowuje się w tym temacie conajmniej nieodpowiednio jak na admina. 

 

P. S. @Ψ JOSH Ψ  używanie kapsloka jest zabronione regulaminem forum. Jak nie masz nic innego do roboty niż bezsensowne próby pokazania swojej "stanowczości i powagi" to wejdź na serwer albo pograj w jakieś gry.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że mnie w tym momencie nawet na serwie nie było :lol:

 

a i EDIT (znaczy taka ciekawotka):

Czy wiesz że...

Strażnik nie ma komend takich jak: "Ban" czy też "mute"?

Starczy mu komenda "Beacon", która magicznie oznacza terrorystę! 

Edytowane przez Unnamed
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...