Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zbanowany] Skarga na gracza inga , Zniewaga


xRUDYx

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Unnamed napisał:

Najciekawsze jest to, że mnie w tym momencie nawet na serwie nie było :lol:

 

3 godziny temu, Ψ JOSH Ψ napisał:

Po pierwsze, nie zawszę jestem na serwerze, wtedy kiedy Inga jest, i nie słyszałem żeby Inga kogoś przy mnie wyzywała, a często słyszę od graczy że to ty rudy wyzywasz połowę serwera bo coś ci nie pasuje, i tak samo było wczoraj napisałeś na czacie cytuje "Dobrze Kurwie", więc w czym ty jesteś lepszy rudy. Wczoraj pamiętam, Inga wyzywała się z rudym i dlatego zareagowałem i powiedziałem żeby się uspokoili, ale oczywiście rudy miał to w "dupie" i napisał na czacie jak Inga zginęła w zabawie to co napisałem powyżej. 

Dodam jeszcze, że Unnamed ty też jesteś częściowym adminem i także możesz pouczać i zwracać uwagę na takie sprawy, więc nie wiem co w tym czasie robiłeś, a nie czekaj pamiętam śmiałeś się.

 

??????????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra ja obejrzałem demo i mam do powiedzenia tylko tyle, że już od początku gdy @Inga wbija na serwer wita się ze wszystkimi i dalej cytat "Prócz @xRUDYx hatwu". Potem Warden rozpoczyna zabawę w Mam talent i gdy przychodzi pora Ingi to prosi o marker Pisze to co jest na screenach Rudego. Ale najzabawniejszym faktem jest moment gdy Inga chwali się jeszcze tym co napisała na ścianie JOSHOWI, a on nawet nie zareagował na to (TAKIE XDDDDDDDDDDDD). Potem wszyscy wiedzą, że rudy też powyzywał 

A tak dopiskiem

Po 1: @Unnamed'a nie było na serwie

Po 2: on ma strażnika i nie ma permisji do banowania graczy

Po 3 : Adminowi nawet nie na swoim serwerze nie przystoi obrażania graczy

Jak dla mnie ban należał się i @xRUDYx jak i @Inga w równym wymiarze czasowym.

A JOSH'owi kolejne ostrzeżenie bo nie powinien dopuszczać do takich sytuacji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

50 minut temu, Unnamed napisał:

Najciekawsze jest to, że mnie w tym momencie nawet na serwie nie było :lol:

 

a i EDIT (znaczy taka ciekawotka):

Czy wiesz że...

Strażnik nie ma komend takich jak: "Ban" czy też "mute"?

Starczy mu komenda "Beacon", która magicznie oznacza terrorystę! 

Takie info dostałem od WoooWa, że Strażnik, może banować, ale nie perm. Dobra widzę, że wszyscy na mnie najeżdżają, jestem adminem od pół miesiąca i mam prawo nie wiedzieć kilku rzeczy, zaraz Dante doda swoje 5gr jak to zawszę robi, a jest opiekunem swojego serwera i powinien trzymać się swojego nosa i nie wpieprzać się w nie swoje sprawy na innych serwerach. Uczę się cały czas bo nie wszystko jest na forum. Cała ta skarga przerodziła się w globalny czat w którym każdy nagaduje na każdego, a chodziło tylko o niesprawiedliwość. Potwierdziłem że Indze należy się ban, bo zrozumiałem swój błąd, ale coś tak czułem że na tym się nie skończy i doda ktoś swoje 5gr. Jeśli to co napisałeś unnamed to prawda,to przepraszam że na ciebie najechałem, ale miałem pewność, że Strażnik posiada więcej komend.Co do reszty szanuje wasze zdanie.Myślę że jak opiekun JB lub ktoś z wyższą rangą zobaczy, że to już mój drugi błąd,albo to co napisałem, to da mi degrada, więc pozdrawiam wszystkich oprócz Dante i myślę, że chociaż kilka osob będzie o mnie pamiętało. Tym postem kończę swoją wypowiedź i już na nic nie odpowiadam bo mam .......

Ψ JOSH Ψ [*] 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Może się wypowiem :).

 

 

 

Generalnie to sprawa wygląda tak.

 

Z góry przyznaje się do painta który narysowałam ale...

 

Rudego wyzywam tylko od rudych... nigdy nie powiedziałam na niego nic innego niż "Witam wszystkich. Z wyjątkiem rudego bo on z tsm"

"Rudy mówi rudy ginie"

"Dobrze mu tak"

"Jtsm"

"Nie gadam z tobą bo ty z tsm"

"Rudy nie ma kolegów"

i tym podobne

Wydaje mi się że żadne ostre słowa (z wyjątkiem tego jednego painta) typu pedał itd nie padły z moich słów

Ewentualnie "Rudy ty śmieciu" w momencie kiedy np. podczas polecenia wybierz osoby które mają zginąć/przeżyć wybrał bądź nie wybrał mnie. Dodam, że każdy po zostaniu zabitym używa takiego sformułowania :)

 

 

Czy zasługuje na bana?

Nie.

Ale jeżeli powyższe cytaty są nie stosowne to poproszę o muta/gaga etc.

 

Dodam iż Rudego nie prowokowałam w żaden sposób. Rudy ma za złe mi że nie przeszłam do TSM kiedy mnie tak błagał. Oraz że hejtuje jego gang. :)

 

To chyba tyle :)

 

 

 

 

A i jeszcze

EDIT:

"Jak dla mnie ban należał się i @xRUDYx jak i @Inga w równym wymiarze czasowym."

^ Słowa @MARTIN ツ

Równy wymiar czasowy? Serio?

Dla mnie będzie to pierwszy ban odkąd gram na serwerowni. Dla Rudego hmmmm z 5 odkąd zaczęłam grać na JB. Równi?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co takie teksty ja się pytam? Po co?

Najwidoczniej Rudy sobie tego nie życzy, a ty jak za przeproszeniem "chuj" kontynuujesz żarty nie na poziomie.

Sama jakbyś była urażona jakimiś wyzwiskami, poleciałabyś do admina w trybie natychmiastowym prosząc o bana dla owej osoby, więc proszę uszanuj jego zdanie.

Rudy może miał parę banów, ale żaden nie był za wyzwiska, więc jak najbardziej ban nie mniej od oskarżyciela.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
4 godziny temu, Inga napisał:

A i jeszcze

EDIT:

"Jak dla mnie ban należał się i @xRUDYx jak i @Inga w równym wymiarze czasowym."

^ Słowa @MARTIN ツ

Równy wymiar czasowy? Serio?

Dla mnie będzie to pierwszy ban odkąd gram na serwerowni. Dla Rudego hmmmm z 5 odkąd zaczęłam grać na JB. Równi?

Odpowiadając na pytania .TAK SERIO. Po co takie głupie pytanie zadajesz xd.

Co to ma do rzeczy wytłumacz mi to bo nie rozumiem. Każdego powinno się traktować tak samo, a nie bo ten już miał kilka banów to powinien dostać większą karę. Zastanów się o czym ty mówisz @Inga.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
3 minuty temu, MARTIN ツ napisał:

Odpowiadając na pytania .TAK SERIO. Po co takie głupie pytanie zadajesz xd.

Co to ma do rzeczy wytłumacz mi to bo nie rozumiem. Każdego powinno się traktować tak samo, a nie bo ten już miał kilka banów to powinien dostać większą karę. Zastanów się o czym ty mówisz @Inga.

Wiesz jeżeli gracz mimo upomnień i banów nie reaguje to powinno się z tym coś zrobić ;)

 

Przykładowa sytuacja dajesz komuś bana za nie przestrzeganie regulaminu np na 1 dzień on po tym dniu wraca robi to samo i co codziennie będziesz dawał bana na 1 dzień?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ban 1d i tyle to że ona jest adminem czy dziewczyną czy chuj wie co nie zwalnia jej z bana dla mnie powinna dostać taką samą kare jak ja i tyle , a nie ona jest adminem jest lepsza dostanie bana na 10 min czy ma pierwszego bana dostanie bana na 1 godz no bez przesady...

Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
12 minut temu, xRUDYx napisał:

@Inga pierwszy raz mi sie zdarzyło dostać bana za wyzywanie więc czemu mówisz że powinienem dostać większego za bany za bugowanie mapy czy za ct bana , prosze ja ciebie

Wszystko co wyżej wymieniłeś jak i obraza to łamanie regulaminu. Różne kary przysługują za złamanie punktów. Za niektóre punkty dostaje się perma za niektóre bana 1-3 dni itd. Ale i tak wszystko to podchodzi pod łamaniem regulaminu :) Jeżeli ktoś dostaje bana za łamanie jakiegoś punktu a później wraca i łamie inne punkty to nie ma wytłumaczenia "ja zrobiłem to pierwszy raz"

 

 

(To tylko moja opinia)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rother Ale forum jest od tego, żeby po przemyśleniu sprawy przyjść z problemem nie ;) ? I dałeś mu muta jak to powiedziałeś więc ban jest pierwszy :> .
Imo skoro dostał bana a Inga ma admina na innym serwerze( nie mogła by wbić na niego bo połączenia itd itd) powinna dostać muta na tyle czasu co rudy bana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Rother tylko to jest jego pierwszy raz gdy dostał bana za obrażanie. A po drugie to admin był wtedy admin na serwie i dał bana tylko jemu to jest dla mnie nie dopuszczalne,

1 minutę temu, Dokirini napisał:

@Rother Ale forum jest od tego, żeby po przemyśleniu sprawy przyjść z problemem nie ;) ? I dałeś mu muta jak to powiedziałeś więc ban jest pierwszy :> .
Imo skoro dostał bana a Inga ma admina na innym serwerze( nie mogła by wbić na niego bo połączenia itd itd) powinna dostać muta na tyle czasu co rudy bana.

@Dokirini to nie jest ważne admin nie admin ban się należy tak samo. Nie ma faworyzacji.

Przypominam admin to też jest GRACZ

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Rother Sprawdziłem bany i nie dostał ani jednego za obrazę, dlatego tak napisałem ;>. A co do bana dla @Inga. Ona i tak jest w pracy od rana do nocy i wchodzi wieczorami więc gdyby dostała bana np rano na 4h to by jej to nic nie zrobiło(mogła by go nie zobaczyć nawet) bo w tym czasie jest w pracy. I jest różnica między banem i mutem mimo, że i to i to jest karą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

W wyniku obszernych analiz rada serwera Jailbreak uznała, że pozwana jest winna. 

Wyrok: Blokada uniemożliwiająca wejście na serwer  o IP 185.11.102.164:27016 na 1 dzień, w zawieszeniu na tydzień.  

Przypominam, że w wyniku blokady uniemożliwione zostanie również wejście na inne nasze serwery.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...