Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zmiany


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Hejka snajperzy!

Ze względu na wzrost graczy na naszym serwerze, pomyślałem, że może pora na jakieś zmiany.

 

Pula map na razie OK, rsy trza będzie niedługo ogarnąć, żeby były takie na 2 miesiące (bo kto będzie mieć czas na serwer w wakacje, nie?).
Macie jakieś pomysły? Przywrócenie kos? Jakieś komendy dla admina? Zmiany w regulaminie? Jakieś fajne dodatki? Nowy ranking? Degrad Zuba?

Zapraszam do dyskusji.

 

P.S. Zmiany trzymają nasz serwer żywym i tak bardzo aktywnym, więc proponuję co jakiś czas zmieniać nawet to, do czego jesteśmy mega przywiązani ;) .

 

Lista zmian:

- freeze time na 1 sekundę;
- naprawa rękawiczek ("sklejąją się" razem z rękawicami postaci), z tego co kojarzę to bug się pojawił po tym, jak skiny postaci zaczęły się same zmieniać;
- duele (może jakiś plugin na próbę? @BobPixel );
- jestem za usunięciem rozgrzewek z kos i granatów (zostawić tylko z deagle i dodać takie z AWP) + skrócenie do 30 sekund;
- podwojenie obecnego dmg z kosy (40 z prawego, 15 z lewego);

- granat dla VIPa;

- usunięcie VIPowi spadochronu i smoke'a;

- nowe tagi dla VIPa (   [Ψ KOZΛK Ψ]  [⋙ SIERŻANT ⋘]   no i   [✵ DANTE ✵]  )  [jak Ci się nie chce pisać kodu @BobPixel , to daj mnie plugin, to dopiszę co trzeba]

- panorama wprowadziła wiele zamieszania, podobno nie widać czasu ile zostało do końca mapy

- w tabeli jest przycisk "strona serwera", proponuję to wykorzystać i ustawić nasze forum jako odnośnik
- czas trwanie mapy to 20 minut, po 10 minutach gra zatrzymuje wszystkich nawet, jeśli runda wciąż trwa. Jakby się dało zrobić, żeby serwer po końcu czasu pierwszej połowy, czekał do końca rundy, byłoby spoko. Jeśli nie, to dać jakąś dużą informację, że czas połowy minął (np. na środku ekranu; ja bym dał odliczanie od 30 w dół na pół minuty przed końcem połowy)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dante przywrócenie kos/zwiększenie dmg o połowe(w porównaniu do obecnej wersji).
+ jesli można(to będzie wymagało trochę roboty) dodanie anty-rush przez pierwsze 10sekund(każdej) mapy max
+dodanie antycampa żeby gra była bardziej dynamiczna(nie wiem, 5sekund) [ciemnieje Ci ekran/jakiś flash/dzwięk] do ugadania,  bo niektórzy to już są śmieszni

Lista zmian:

- osobiście jestem za skróceniem czasu po rundzie z 8 sekund do 5 (nie potrzebujemy raczej długiego biegania z RSem w tle, bardziej kolejnej rundy do strzelania ;) )

Tutaj daję +1
 

Edytowane przez Dante
Kolorki :v
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja żadnego ,,Zuba'' nie znam Kappatakże no- degrad go :lol:

Odkąd jest zmniejszony dmg z kos to ludzie coraz częściej grają z samej AWP, co jest plusem, bo w końcu to serwer AWP, także nie zwiększałbym tego dmg z kos, tylko zostawił taki jak jest teraz :D 

Granatu dla Vipa bym nie dodawał, Vip sam w sobie i tak już jest mocny, także nie urozmaicałbym go dalej, a zostawił takiego jaki jest teraz :v 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Przez to, że mapa jest ustawiona na 20 minut, przeważnie zawsze jest tak, że koniec połowy lub mapy jest w trakcie rundy. Jest to denerwujące, bo często tak mam kiedy clutchuje :v Jakby się dało zmienić to, żeby koniec połowy i mapy był na końcu rundy to było by git  

-Jeśli jest możliwość to w tabeli w odnośniku ""Strona serwera"" podstawić link do forum, zamiast tego co jest teraz   

-Wydaję mi się, że ochrona na serwerze nie jest już potrzebna, nie ma takich map(przynajmniej nie są grane), na których da się robić spawn kille, także można było by ją usunąć

Jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę :v

Edytowane przez Dante
Dodano kolorki
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. Jest na czacie wyświetlane, że zostało 10 minut xd
Dobra, można dodać uprzedzenie na środku ekranu. Nie wiem, czy da się zrobić, żeby koniec czekał do zakończenia rundy :/
2. To już zapisałem.
3. Ja jestem za zostawieniem spawn protect. Walki snajperów to walki na cierpliwość i refleks, więc spawn protect uczy ludzi by nie strzelać jak głupi od razu wszędzie ;) Spoko, mnie też wkurza jak cholera, ale cóż, takie uroki bycia snajperem :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

- czas między rundami wydłużyć z 8 do 15 sekund; zrobione

naprawa rękawiczek; możliwe że naprawiłem, daj znać

- duele; ciężko aktualnie o działający plugin @BobPixelhelp

- jestem za usunięciem rozgrzewek z kos i granatów (zostawić tylko z deagle i dodać takie z AWP) + skrócenie do 30 sekund; - plugin tego nie umożliwia, czas mogę jednak ustawić

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
8 minut temu, Dante napisał:

@Dzagu nadal jest parę rzeczy do zrobienia. VIPa też jest łatwo zrobić. Teraz doszło, że freeze time to 15 sekund. Skoro mamy ochronę na starcie rundy, to daj freeze time na 1 sekundę. 

Jeszcze można zabijać swoich i dostaje się normalnie pkt jak za killa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...