Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zbanowany] Skarga 13Cebula - wielokrotne wyzywanie i oszukiwanie


xRUDYx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:14
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): 13Cebula
Nick Oskarżyciela: xRUDYx
SteamID oskarżonego:STEAM_0:0:128895314
Gdzie to się wydarzyło: Mapa Minecraft
Data zdarzenia:2018-06-30 00:56
Opis Sytuacji: Gdy grałem sobie normalnie na jb nagle padły wyzwiska w moją strone typu "rudy chuju" "jebniety jesteś" itd... Ban mu sie należy także za jego ustawiane rundy w ct, 
jego rozmowy na ts3 "dawaj zrób tak żeby zabić rudego" itd te słowa słychać na demku gdy blyet miał włączony mikrofon i było słychać wszystko na ts3 a dokładniej słowa które
padły od cebuli.
dla mnie , podsumując 13Cebula to największy oszust na serwerze który wyzywa kogo popadnie jest agresywny i ustawia swoje rundy z jego kolegami za co należy mu sie surowy ban.
Nawet rother wachał sie czy nie wlepić mu tego bana za to jakim jest oszustem poza tym, wszystko to widać na demku z tej mapy.
Dowody: demo : turkey_minecraft 2018-06-30 00:56 oraz paru graczy czy też znajomych mogą potwierdzić
Czego oczekujesz :Bana :D
Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rother napisał:

@xRUDYx upominalem cebulę i się uspokoił, jeśli powtarzało się to na kolejnych mapach jak mnie nie było to myślę że taki mute na 24/48h się należy za obrażanie oczywiście 

 

też tak myśle, w nie których sytuacjach nawet tych drobnych wszystko rozwiązuje wyzwiskami i agresją gdzie to wystarczy poprostu powiedzieć ze coś nie pasuje a nie rzucać sie odrazu z bluźnierstwami itd, a z tym oszustwem powinien dostać jak dla mnie bana na ct z 300 min.

Edytowane przez xRUDYx
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Czekaj to on obraził kogoś dostał bana na 1 dzień a największy toxic na serwie który wyzywa kogo popadnie mimo wielu upomnień dostał tylko muta na 24/48 godz. 

Ale spokojnie obejrzałem demo i mimo twoich upomnień dalej go wyzywał.

A czarę goryczy  tekst usłyszany nie tylko przez @xRUDYx gdy Blyet wydawał polecenia. Było słychać TS na którym @13Cebula mówi UWAGA cytuję "zróbmy tak żeby Rudy nie wygrał"

No zajebiste ustawki sobie próbujecie robić i co najlepsze byłeś z nim wtedy na TS i nie mów że nie. W co wy kurwa gracie kurwa bo nie rozumiem. Owszem Rudy bywa czasami irytujący ale bez przesady. Bletu jest na szczęście odpowiedzialny i tego nie zrobił.

Do tego powiem, że jeżeli to prawda nawet jakbyś dostał bana Cebula i będziesz wbijał z innych kont to powodzenia. Poleci perm i tyle.

Jak dla mnie @13Cebula powinien w końcu dostać perm muta i bana na min 1 dzień

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...