Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

ban


Gradek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Gradek

UNBAN/UNMUTE:unban

STEAM_ID:

STEAM_1:0:242273742

Admin ktory cie zbanowal:Rufus

Powod Bana:WH

Wyjasnienie:No kur*a kolejny ban przez 8 h to jest zalosne przyznam sie dostaje Info od pewnego gracza ale jak dostane ub juz nie bede 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem za zostawieniem, na samym początku rundy byłeś AFK, potem typka widziałeś jak uciekał w domku więc czekałeś po prostu przed domkiem, ostatniego typa wiedziałeś już gdzie jest, i próbowałeś do niego wejść 3 razy wejść spadając na ziemie lekko celownik dawałeś w jego stronę przez ścianę. Dodatkowo przekazałeś informacje o tym, że jeżeli dostaniesz bana wszedł byś z swojego multikonta co jest zabronione. (Na to drugie mam dowód jakby co)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RufusiKK_2017 napisał:

Jestem za zostawieniem, na samym początku rundy byłeś AFK, potem typka widziałeś jak uciekał w domku więc czekałeś po prostu przed domkiem, ostatniego typa wiedziałeś już gdzie jest, i próbowałeś do niego wejść 3 razy wejść spadając na ziemie lekko celownik dawałeś w jego stronę przez ścianę. Dodatkowo przekazałeś informacje o tym, że jeżeli dostaniesz bana wszedł byś z swojego multikonta co jest zabronione. (Na to drugie mam dowód jakby co)

Wtedy ktos mi na pw napisal te typ jest tam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gradek napisał:

Wtedy ktos mi na pw napisal te typ jest tam 

 

Czyli sugerujesz, że współpracujesz z innymi? Czyli za samo to powinieneś dostać banicje na 1 dzień. Co do skargi jutro obejrzę demko i się wypowiem. 

 

 

Post będzie edytowany. 

 

Edit: Obejrzałem demo, szukałeś 2 razy, i w tych 2 rundach było coś podejrzanego, w pierwszej poleciał za graczem w krzaki chociaż go nie widziałeś i druga runda w której próbowałeś trafić do kampy w której akurat był gracz, przez 3s patrzyłeś na niego przez ścianę, gdy się wychylił i uciekł pobiegł do krzaków, a ty od razu pobiegłeś do niego. Albo masz wh albo współpracujesz z innym kolegą. Czekam na wypowiedź innych adminów. 

Edytowane przez SprINTT
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SprINTT napisał:

 

Czyli sugerujesz, że współpracujesz z innymi? Czyli za samo to powinieneś dostać banicje na 1 dzień. Co do skargi jutro obejrzę demko i się wypowiem. 

 

 

Post będzie edytowany. 

jedynie to tez czasem mam ochote sprzedac zeby nie czekac 4 min

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, KuzynKtoś napisał:

Czyli przyznajesz się do zdradzania kamp innym graczom na pv? Bo 4 minuty czekasz? Nie lepiej zminimalizować cs'a odpalić google'a i coś poczytać?

czasami sie zdarzy gdy jakis typ jest centralnie w krzaku i tylko 3 razy sprzedalem i to jest wspolpraca z innym graczem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Przy oglądaniu dema zauważyłem twoje dziwne zachowanie gdy byłeś po stronie "seek'erów" i wleciałeś z dachu prosto w typa który stał w krzakach,

Jak to wyjaśnisz? "Kolega" dał Ci koordynaty :lol: czy jednak WH ? A może to tylko zbieg okolicznośći, że 2 adminów dało Ci bana za WH  Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KuzynKtoś napisał:

EDIT: Przy oglądaniu dema zauważyłem twoje dziwne zachowanie gdy byłeś po stronie "seek'erów" i wleciałeś z dachu prosto w typa który stał w krzakach,

Jak to wyjaśnisz? "Kolega" dał Ci koordynaty :lol: czy jednak WH ? A może to tylko zbieg okolicznośći, że 2 adminów dało Ci bana za WH  Piateczka

Powiedziano że z dachu wskoczono w krzaki z dachu a kim ty w ogóle jesteś żeby się wypowiadać 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Gradek napisał:

Powiedziano że z dachu wskoczono w krzaki z dachu a kim ty w ogóle jesteś żeby się wypowiadać 

Kim jestem żeby się wypowiadać? Graczem który gra na tej serwerowni ponad 8 miesięcy, dotego mam zamiar startować na admina.

Tak btw. kończę tą gównoburzę Coolcat

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Niema mowy o jakimkolwiek współpracowaniu z kolegą bo NIE masz żadnego z graczy co byli na serwie w friendsach oprócz Kuzyna ale na siebie by nie dawał infa :lol:

Po 2 dziś dostałeś VAC'a dziwnym trafem. No i na koniec po prostu całokształt tak dziwny movment, który za każdym razem po sprawdzeniu kampy znajduje w niej typa...

Ban powinien zostać, zamknąłbym ten temat ale nie mam jeszcze permisji :lol::lol:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...