Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skaraga na gracza Cebula13


Inga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
Twój wiek: 18
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Cebula13	
Nick Oskarżyciela: Inga 
SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:128895314
Gdzie to się wydarzyło: jb_dust2_v47_gle oraz mapa jb_cavern_v1b_gle
Data zdarzenia: 17.07.2018 00:20
Opis Sytuacji: Nadmierny bunt oraz obraza. Podczas mapy dust2 Cebula nadmiernie buntowal sie a ilosć jego buntow przekroczyla 5. Prosze dokladnie przeanalizowac ostatnia runde gdzie to Cebula mimo iż jest ostrzegany przez Rothera, że nie może się już zbuntować i tak to robi :) Mimo to omija go kara. To tyle z mapy dust2. W pierwszej rundzie mapy Cavern jak tylko dołączyłam do serwera usłyszałam słowa "Inga ty atencyjna kurwo". Oczywiście Rother zwrócił uwage Cebuli ale nie był to pierwszy raz gdy Cebula obraza graczy :)
Dowody: http://demka.globalelite.pl/jb/classic-1/auto-20180717-0020-jb_dust2_v47_gle.dem.bz2 demko z dusta. Demka z Caverna niestety jeszcze nie ma bo podczas pisania tej skargi mapa jeszcze trwa
Czego oczekujesz: Muta i bana na pare dni :)
Demko z mapy Cavern właśnie się pojawiło: http://demka.globalelite.pl/jb/classic-1/auto-20180717-0028-jb_cavern_v1b_gle.dem.bz2


Dodatkowo załączam ss'a gdzie odliczałam dokładną ilość buntów Cebuli Rotherowi na pw :) : http://prntscr.com/k79di7
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
45 minut temu, Rother napisał:

Najpierw polecam poczekać jak zbanuje gracza a dopiero potem wyjść z serwera i iść się spłakać na forum, i tez polecam zobaczyć listę banów przed napisaniem skargi ;) 

30 minut? serio?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio, raczej nie będę banował kogoś na 24h bo się za dużo buntował to by nie miało sensu, jakbym miał się czepiać każdego i dawać każdemu bana to by z 10-15 graczy zrobiło się 3-4 a chyba nie o to w tym chodzi...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli usłyszałaś powiedziałem że nie ten przycisk niechcący powiedziałem to na serwerze po prostu pomyliły mi się przyciski a że tak uważam to jest już moja sprawa a bana dostałem i myślałem że na dłużej dlatego przez ponad godzinę nie wchodziłem na serwer jeśli uraziło cię to co powiedziałem przepraszam ale to jest moje zdanie o tobie :* tak poza tym  ty też nas obrażałaś. W regulaminie jest napisane że można się buntować 5 razy na mapę więc nie zbuntowałem się 6 razy tylko 5

Edytowane przez 13Cebula
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
3 minuty temu, 13Cebula napisał:

Jeśli usłyszałaś powiedziałem że nie ten przycisk niechcący powiedziałem to na serwerze po prostu pomyliły mi się przyciski

hahahah tylko, że powiedziałeś to bezpośrednio do mnie a nie przebywałam z tobą na żadnym tsie itd :)

 

5 minut temu, 13Cebula napisał:

tak poza tym  ty też nas obrażałaś

sorry pomyliłam przycisk.

5 minut temu, 13Cebula napisał:

W regulaminie jest napisane że można się buntować 5 razy na mapę więc nie zbuntowałem się 6 razy tylko 5

wiesz że nie liczą sie tylko bunty na poczatku rundy? jezeli zbuntujesz sie w polowie to tez jest bunt :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Inga napisał:

hahahah tylko, że powiedziałeś to bezpośrednio do mnie a nie przebywałam z tobą na żadnym tsie itd :)

 

Nie przebywałaś na tsie ze mną ani na niczym lecz po prostu chciałem powiedzieć kolegom na discordzie o tym kim jesteś czyli "atencyjną kurwą"

Edytowane przez 13Cebula
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
31 minut temu, 13Cebula napisał:

Nie przebywałaś na tsie ze mną ani na niczym lecz po prostu chciałem powiedzieć kolegą na discordzie o tym kim jesteś czyli "atencyjną kurwą"

to dlaczego zwróciłeś się bezpośrednio do mnie. W tym momencie odpowiednim było użycie sformułowania

"Ale z Ingi jest..."

"Ale ta Inga to..."

"Ona to..."

itp.

A nie używać apostrofy :) "Ty to jesteś" "Z Ciebie jest" bo to jest bezpośredni zwrot do odbiorcy :)

 

 

EDIT dodatkowo użyłeś zwrotu "te Inga" który miał na celu skierowanie następnej podanej przez Ciebie wiadomości jako informacja dla mnie :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Inga napisał:

to dlaczego zwróciłeś się bezpośrednio do mnie. W tym momencie odpowiednim było żeby użycie sformułowania

"Ale z Ingi jest..."

"Ale ta Inga to..."

"Ona to..."

itp.

A nie używać apostrofy :) "Ty to jesteś" "Z Ciebie jest" bo to jest bezpośredni zwrot do odbiorcy :)

Niestety jestem dyslektykiem i mam takie prawo popełniać takie błędy ;D

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...