Jump to content
Sign in to follow this  
13Cebula

[Rozpatrzone] Skarga na gracza Inga

Recommended Posts

 Twój wiek:19

Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Inga
Nick Oskarżyciela: 13Cebula
SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:97495853
Gdzie to się wydarzyło: Serwer JB
Data zdarzenia: Od początku gdy zaczęła grać na JB
Opis Sytuacji:  Najpierw prowokuje ludzi do złego nastwienia do niej potem czeka jak ktoś ją obrazi bądź coś zrobi co jej nie odpowiada i z najmniejszą rzeczą leci na forum
Dowody: Demka z map itp świadkowie
Czego oczekujesz: Bana, upomnienie, czegokolwiek

Edited by 13Cebula

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Inga sama nie raz widziałam, że ze swoimi odzywkami trochę przeginasz. To coś pokroju rudego się zrobiło. Prowokujesz do negatywnego odbioru, a potem czujesz się urażona. Tak być nie może i jeśli chcesz, żeby atmosfera była zdrowa, to po prostu postaraj się mniej wyzywać, nawet w formie żartu. Nie każdemu się podobają tego typu żartu i powinnaś to uszanować. Mniej nerwów i myślę, że będzie okej. Od reszty liczę na to samo. Bana nie daję, ze względu na to, że w obecnym momencie on nic nie wniesie. Jeśli jednak tak będzie dalej i będę otrzymywała tego typu informacje - będziemy wyciągać konsekwencje. 

 

P.S Jeśli dalej będziecie pisać takie skargi, o byle blahostki - z tego też będę wyciągać konsekwencje. Nauczcie się rozmawiać, podobno jesteście dorośli. Jak nie umiecie, można na tsie razem ze mną. Po co zasmiecac takimi rzeczami forum? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×