Sign in to follow this  
Dzagu

Zmiana FFA na Arene?

Recommended Posts

Siemanko, wcześniej nie pomyślałem o tym aby zmienić FFA na arenę. Mieliśmy jedną z lepszych aren, co sądzicie aby ją przywrócić?

• Like 1
  • Confused 1

210

EDIT:

W sumie tak po przemyśleniu FFA stoi tak czy siak puste, tylko pytanie czy Areny znowu wypalą, i też troszkę mi szkoda tego FFA, już trochę tu przesiedziałem. 

Wtedy było całkowicie na nowym IP i już się rozkręcała, teraz by była na IP które jest od dawna, więc możliwe że szybko się zapełni. Jeśli się nie uda zawsze można wrócić do FFA albo zrobić je w późniejszym czasie.

• Confused 1

Jestem za, na arenach 24/7 było pełno ludzi i było dużo roboty, po zmianie ip nic się nie działo. Zawsze warto spróbować. 

Jestem za, kwestia rozkręcenia/reklamy serwera i myślę że będą stabilne liczby.

Edit- nie zauważyłem że już są arenki

Edited by Yary

Nie liczyłbym na to że ludzie sami zaczną wchodzić na arenki, jakieś pomysły? @BobPixelmoże powtórzymy to co ostatnio zorganizowałeś?

Nazwa serwera  trzeba zmienić na Areny, bo mapy są a nazwa nadal FFA

• Upvote 1

Z tą zmianą IP aren @Dzagu to totalnie dałeś ciała. Mogłeś ludzi chociaż od miesiąca wcześniej informować,że będzie zmieniane IP albo chociaż dać jakaś notkę na serwerze, że za miesiąc będzie zmieniane IP.

Ciężko jest rozkręcić coś, o czym ludzie totalnie nie wiedzieli xd 

No ale arenki to zawsze na +1 w moim odczuciu. Na starym ip zawsze było coś do roboty. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this