Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zbanowany] Skarga na gracza bozydar


Hejo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 18
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): bozydar
Nick Oskarżyciela: Hejo
SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:441764730
Gdzie to się wydarzyło: jb_dust2_v47_gle
Data zdarzenia: 20.07.2018 ok. godz. 21:00
Opis Sytuacji: Podczas gry w wojne gracz bozydar skanował najpierw 1 ct przez sciane (nie miał prawa wiedziec, że tam jest.) Druga sprawa zabił mnie i 2 ct (wyglądało to na aima). Sądze że ten gracz używa wspomagaczy.
Dowody: Świadkowie: DamiannN, SH4DOW. Demko z mapy(runda 4): http://demka.globalelite.pl/jb/classic-1/auto-20180720-2033-jb_dust2_v47_gle.dem.bz2
Czego oczekujesz: Bana pernamentnego na serwerowni, a osoby które go zobaczą prosze o zreportowanie go :)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie jestem specjalistą ale na moje oko jest jak napisał @Hejo. Przy skanowaniu wygląda to na perfidne WH co do 2 części widać przeskok celownika na drugiego CT'ka. Podobnie jest w następnej rundzie kiedy odrazy biegnie w miejsce gdzie są CT'cy(nie bierze pod uwagę, że mogli być gdzie indziej) i gdy wychodzi z anarchi od razu kieruje celownik tam gdzie byli gracze przeciwnej drużyny mimo, że ich nie było widać i rzuca im granat.

Typek zasługuje na perma bez żadnych pytań.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

To prawda co napisał Hejo wszedłem na specta i bozydar skanował i pre fire'ował miejsca w których nie wiedział ze ktoś się znajduje i do tego nie widział nawet ich modeli gdyż było to w ciemnym miejscu. Jestem przekonany że ten użytkownik używał wtedy wspomagaczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

W dniu 21.07.2018 o 14:04, MARTIN ツ napisał:

Nie jestem specjalistą ale na moje oko jest jak napisał @Hejo. Przy skanowaniu wygląda to na perfidne WH co do 2 części widać przeskok celownika na drugiego CT'ka. Podobnie jest w następnej rundzie kiedy odrazy biegnie w miejsce gdzie są CT'cy(nie bierze pod uwagę, że mogli być gdzie indziej) i gdy wychodzi z anarchi od razu kieruje celownik tam gdzie byli gracze przeciwnej drużyny mimo, że ich nie było widać i rzuca im granat.

Typek zasługuje na perma bez żadnych pytań.

Zgadzam się z tym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...