Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zmiana komputera


Pher

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam, na starcie chciałbym napisać że od paru lat używałem komputera z procesorem i2 i zintegrowaną kartą graficzną. Gra w cs go na 20 fps nie cieszy... W końcu pojawiała się okazja kupna komputera. Niestety mój budżet to tylko 1200 zł. Mógłby mi ktoś powiedzieć ile miałbym fps na komputerze z linka na dole? I czy da radę kupić coś lepszego do tej kwoty. Z góry dzięki.

 

 

https://allegro.pl/gry-hp-elite-8300-tower-i5-3470-4gb-500gb-gt1030-i7350809012.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista

i5 3 generacji i GT 1030 mówią za siebie. Dużo też z niego nie wyciągniesz a z allegro odradziłbym kupywania. Lepiej już uzbierać tak do 2k i kupić składaka. Albo nawet do 1600 uzbierać i kupić taki zestaw od fanboy'a w ostateczności https://www.morele.net/inventory/info/f8e1e83b/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

pc 1200 olx

PC 1000 4:3 rozdziałka 4:3 okolice 100fps

pc 1k, 1024x768 +144fps znajomy ma taki sam zestaw i lekko 144hz na 4:3

Na olx szukaj używek, z nowych to tylko od 1800-2000 opłaca się coś składać, w tak niskim budżecie tylko used.

Pod koniec wakacji mam zamiar sprzedać swój sprzęt za podobną cenę(i5-3470/gtx960)

A i kupowanie gotowców z aledrogo(te piękne aukcje) to strzał w kolano bo chujowe częsci i jeszcze gorsza wydajność

 

 

Edytowane przez NomakPPL
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Dzagu napisał:

No raczej, na allegro w tej cenie dostaniesz albo bardzo słaby sprzęt albo poleasingowy. Jutro postaram się wysłać Ci listę części.

Ten zestaw z i5 i gt 1030 nie da rady do cs go? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...