Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


13Cebula

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: 13Cebula
e-Mail (może być prywatnie podany):może być prywatnie
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]):https://www.gametracker.com/player/Krimje/185.11.102.164:27016/
https://www.gametracker.com/player/13Cebula/185.11.102.164:27016/
https://www.gametracker.com/player/13Cebula%20%23JTSM/185.11.102.164:27016/
https://www.gametracker.com/player/13Cebula%23JTSM/185.11.102.164:27016/
Wiek:19
Steam ID:STEAM_0:0:128895314
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Od 3 do 5
Miałeś kiedyś u nas bana: Tak 
Doświadczenie w adminowaniu: Tak 
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 7 lub 8/10
Dlaczego miałbyś dostać admina:Chciałbym być adminem ponieważ czerpię przyjemność z pomagania adminom
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl:Nie
Znajomość Regulaminu:Tak( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna:Jeśli będzie potrzebna 
Edytowane przez 13Cebula
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja chyba nadal zdania nie zmienię. Jesteś toksyczny i według mnie nie jesteś odpowiedni na to stanowisko. Tyle co na Ciebie skarg dostałam odnośnie obrażania, czy czegoś podobnego, to nie wiem czy na kogokolwiek. Byłoby mi wstyd, gdyby osoba, która jest w administracji taki przykład daje, mówiąc do 11 letnich dzieci "Ty kurwo" i tym podobne. Po prostu jak dorośniesz i zauważę tę diametralną zmianę to wtedy myślę, że i moja opinia na temat Twoich podań się zmieni.  Póki co jesteś "grzeczny" tylko, kiedy ja wchodzę na serwer. No, może ostatnio trochę się poprawiłeś względem przeszłości, ale to nadal nie jest to, czego oczekuję od przyszłego admina, bo taka osoba powinna dawać przykład, a u ciebie jeszcze wciąż tego nie widzę.  A ten wiek? Chyba lekko przekłamany?  Z tego co pamiętam, byłeś ode mnie rok/dwa młodszy, a teraz w moim wieku nagle jesteś od grudnia? Chyba tyle z mojej strony na ten moment. Nie skreślam Cię całkowicie, ale jeśli naprawdę Ci zależy, to po prostu postaraj się zmienić te zachowania. Na NIE.

____________________

 

2 minuty temu, 13Cebula napisał:

Jeśli mi nie wierzysz możesz się spytać wiele osób które grają na serwerze 

Bardzo Cię proszę - nie wypowiadaj się pod swoim podaniem. Robi się syf wtedy. Jeśli będziesz chciał już bardzo komuś coś teraz napisać, edytuj ten post. 

Poza tym co mi da potwierdzenie osób na serwerze, skoro ja pamiętam, jak mówiłeś w 2017 roku, że masz 16/17 lat, a w 2018 masz nagle 19? Jak chcesz, żebyśmy wierzyli to zdjęcie dowodu wyślij, a nie mówisz, żebyśmy pytali graczy. xD

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Właściciel
Spoiler

   13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: zajebiste\par
13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: chuj\par
  13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: nie rozpoczeles\par
  13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: dzbanie\par
    13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: debil\par
13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: jebany\par
   13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: nie rozpoczol\par
   13Cebula (STEAM_1:0:128895314)\cf0: ciebie\par

Pierwszy wpis z logów, dalej nawet nie chce mi się zaglądać, tak nie zachowuje się potencjalny administrator. Albo zmienisz podejście, albo nigdy nie zostaniesz adminem. Piateczka

7.png
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...