Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

globalelite forum i sieć


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Kilka przemyśleń moich i mojego znajomego nt. forum (i ogólnie sieci globalelite)
Forum:
- dodać na forum gdzieś link do grupy Steam
- zmienić "klik" przy głosowaniu na przycisk (jest ładniejszy niż taki odnośnik ;) ) + zaktualizować IP serwerów ;) 
- na stronie SourceBans nadal widnieje DD2 jako miejsce, gdzie można pisać odwołania od banów, pojawił się też DM, którego dalej nie ma :( 
- dodanie tła z motywem CSa (będzie bardziej estetyczne)
- myślę, że dział "Archiwum" i "Kosz" jest normalnym użytkownikom tak niezbędny, jak kula u nogi
- ogólnie mam wrażenie, że całe nasze forum ma trochę za dużo zbędnych działów.

- na TSie można dać opiekunom możliwość nadania rangi serwerowej ([Admin AWP] np ;) ) i rejestracji nowych użytkowników

- można w dziale "Rekrutacja" -> "Opiekun serwera" umieścić kolejne poddziały ze stanowiskami opiekunów konkretnych serwerów i dopiskiem [OFF] lub [ON] , to każdy będzie widział które stanowiska są wolne
- dodanie kolorków do [OFF] i [ON] w rekrutacjach
- lepsze oznaczanie nieprzeczytanych działów, zwykłe pogrubienie i kropka obok nie jest zbyt widoczne (mam kwalifikację E14, mogę pomóc w takich podstawach jak HTML i CSS ;) )

- walentynki były miesiąc temu, może powrót do starego logo?
- nazwy rang dla opiekunów konkretnych serwerów (nawet Ci podesłałem gotowce @Dzagu )
- z nazw działów serwerów wywalić "GLOBALELITE" <- pliz, one już są na forum, nie trzeba chyba tego zaznaczać; to samo dotyczy tabeli


Sieć:
Po raz kolejny mówię: Dzagu nie możesz wszystkiego robić sam. Nadal masz za dużo na głowie, dlatego często się zdarza, że olewasz (albo po prostu zostawiasz na później) niektóre sprawy. Czasem jest już za późno :p Proponuję ponownie podzielić obowiązki biorąc pod uwagę, że Kuboxa dawno żem u nas nie widział, a Pixel też chce mieć czasem wolne :v Akurat obecnie ten problem znika, ale przypominam, że im bardziej sieć się rozrasta tym więcej ludzi potrzeba do zarządzania tym wszystkim (nadal jestem za nadaniem opiekunom większych uprawnień, biorąc pod uwagę to, że teraz mamy tylko 4 serwery za które odpowiadasz Ty @Dzagu :v )

 

Poproszę o opinie od wszystkich
 

Edytowane przez Dante
Update
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że sieć się rozrasta to nie prawda, na sieci od pewnego czasu jest mniej serwerów oraz graczy a na ts nie siedzi ponad 100 osób jak dawniej tylko po 50, więc myślę nie potrzeba opiekunom większych uprawnień bo i tak nic na tym forum się nie dzieje 

(To jest moja osobista opinia :))

Ps. Są 3 serwery bo na jednym jest tylko GOTV Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@SH4DY po cholerę nam inne uprawnienia na forum? Miałem na myśli np. dostęp do konfiguracji serwera. Jako że nie widuję Cię na serwerze na którym zmiany są odsuwane na później, bo A. JB zajmuje się Dzagu osobiście od jakiegoś czasu, B. HnS zajmuje się Pixel. Dla "FFA" i AWP już gorzej. Po drugie proponuję czytać ze zrozumieniem, napisałem "Akurat obecnie ten problem znika, ale przypominam, że im bardziej sieć się rozrasta". Nie napisałem, że sieć w tej chwili się rozrasta :)

@Inga ja nadal nie widzę oficjalnej zmiany nigdzie zatwierdzonej, widziałem jakieś wzmianki, wprowadzenie map, ale 0 zastanowienia nad administracją, tym, że zniechęcimy starych graczy (tak, FFA może jeszcze żyć, jak tylko minie 10 minut sławy dla Fortnite), zmiany działu, jakiś regulamin, ogłoszenie. 

 

EDIT: @Inga nie ma też w nazwie działu na forum nic zmienione, ani nigdzie indziej POZA mapami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie opiekunom można było by dać dostęp do konfiguracji serwera, bo przykładowo na AWP i Arenkach jest sporo do zrobienia, a sam Dzagu tak szybko tego nie ogarnie :p Mamy chyba przecież ogarniętych opiekunów i nie będą się bawić niepotrzebnie serwerami ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
8 godzin temu, Dante napisał:

Kilka przemyśleń moich i mojego znajomego nt. forum (i ogólnie sieci globalelite)
Forum:
- dodać ikonę TSa na prawo (pod ikonką FB)  @Dzagu ja nie mam dostępu do wyglądu forum 
- to samo z grupką Steam. @Dzagu to samo co wyżej
- shoutbox zmienić w czat box i zmienić to w okienko takie jak na FB, żeby niezależnie od strony na której się jest, było zawsze widoczne (najlepiej możliwe do minimalizowania). @Dzagu brak dostępu. Nie wiem czy nie będzie trzeba wgrać innej wtyczki pod sb
- zmienić "klik" przy głosowaniu na przycisk (jest ładniejszy niż taki odnośnik ;) ) @Dantecoś się wykombinuje
- zmienić kolor nazw opiekunów pod nazwą serwera. Na czarnym tle niebieskie są oczoje*ne. Taki będzie lepszy? Czy zmieniamy dalej?
- po raz kolejny, czy SourceBan nie da się zrobić pod motyw naszego forum? Przy okazji można logowanie tam dawać też za pomocą forum.
- na stronie SB nadal widnieją DD2 i DR jako miejsca, gdzie można pisać odwołania od banów.
- dodanie tła z motywem CSa (będzie bardziej estetyczne) @Dante chodzi ci o tło całego forum?
- na stronie sklepu też nadal widnieją serwery, których nie mamy. @Dzagu @BobPixeltylko wy macie dostęp
- myślę, że dział "Archiwum" i "Kosz" jest normalnym użytkownikom tak niezbędny, jak kula u nogi. Dostęp i wgląd mają teraz tylko: Właściciel, HA, Moderator i Opiekunowie serwerów 
- ogólnie mam wrażenie, że całe nasze forum ma trochę za dużo zbędnych działów.
Sieć:
Po raz kolejny mówię: Dzagu nie możesz wszystkiego robić sam. Nadal masz za dużo na głowie, dlatego często się zdarza, że olewasz (albo po prostu zostawiasz na później) niektóre sprawy. Czasem jest już za późno :p Proponuję ponownie podzielić obowiązki biorąc pod uwagę, że Kuboxa dawno żem u nas nie widział, a Pixel też chce mieć czasem wolne :v Akurat obecnie ten problem znika, ale przypominam, że im bardziej sieć się rozrasta tym więcej ludzi potrzeba do zarządzania tym wszystkim (nadal jestem za nadaniem opiekunom większych uprawnień, biorąc pod uwagę to, że teraz mamy tylko 4 serwery :v )

 

Poproszę o opinie od wszystkich
 

 

Załatwię nam nowe loga na fb i grupę. Dogadam się z moim znajomym grafikiem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Kubox jak zwykle z rozumem i godnością <3

Kolory są super; z tłem chodzi o ten nadmiar koloru, gdy użytkownik ma większą rozdziałkę niż 1280x968 :p przy czarnym tle urozmaicenie tego nawet pierwszą lepszą grafiką z Google pod hasłem "cs go background" będzie krokiem w przód; 

Ogólnie dzięki za jakikolwiek odzew i działanie (tam gdzie mogłeś) :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Head Admin

W sumie bump @Dzagu

+ na TSie. Może dać opiekunom możliwość nadania rangi serwerowej i rejestracji? Niby żaden problem, ale wtedy admini mogą po prostu pisać do opiekuna (do którego mają lepszy kontakt) zamiast szukać admina online.

Można w dziale "Rekrutacja" -> "Opiekun serwera" umieścić kolejne poddziały ze stanowiskami opiekunów konkretnych serwerów i dopiskiem [OFF] lub [ON] (to nie pierwszy raz, gdy ktoś pisze podanie na opiekuna, gdy rekrutacja jest zamknięta - choć nazwa działu mówi, że jest otwarta ;) ).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...