Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

skarga Skarga na gracza Farin


viperovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 18 lat
Nick oskarżonego: Farin
Nick oskarżyciela: viperovsky
SteamID oskarżonego: STEAM_0:1:156131412
Gdzie to się wydarzyło: Serwer JaliBreak, mapa jb_dust2_v47_gle
Data zdarzenia: 16.08.2018 (w okolicach 12:27)
Opis Sytuacji: Zostałem ja i Innco, po czym Innco został zabity. Czy słusznie, czy nie, tego nie wiem ale nie to jest ważne. Farin w tym momencie dał mi życzenie no i nie byłbym sobą gdybym nie wziął 3 minut kontroli. Nagle nieoczekiwanie zostałem celowo zabity przez Farina a dlaczego? Bo ponoć zrobił na Innco Freekilla, który i tak później dostał Freedaya. Lubię Cię Farin, ale jeżeli nie potrafi ogarnąć czterech osób na serwerze, to nie dziw się że będę potem pisał na Ciebie skargi. Dałeś mi życzenie, po czym mnie zabiłeś na 3 minutach kontroli, a gdy poprosiłem Cię o Freedaya w następnej rundzie, totalnie mnie oplułeś. Nie jestem zwolennikiem pisania skarg, bo takie rzeczy wolę wyjaśniać na pw, ale jeżeli nie masz zamiaru naprawić tego co za przeproszeniem zje*ałeś, to inaczej się nie da.
Dowody: Demko z 2018-08-16 12:37
Czego oczekujesz: Sądzę, że CTban na 3 godziny stanowczo wystarczy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
2 godziny temu, Chinczyk napisał:

Pogadałem z Farinem na ten temat, powiedział że była to odwrotna reakcja i że ty wykonałeś tą reakcje źle a za to Innco dobrze i dlatego cię zabił a Innco dał w next FD. Czekam jeszcze na pełną wypowiedź Farina. Pozdrawiam

Odnosząc się do tego mam inne bo @Farin Fioletowy (Kacper) rozpoczął zabawą w pierwszą i ostatnią reakcje jak i w odwrotną reakcje, a następnie dał polecenie ostatnia reakcja kucnij przytrzymaj. Nie dał przedrostka odwrotna reakcja więc życzenie @viperovsky należało się tak czy tak, ale zgodzę się z Chinczykiem, że skarga trochę nie potrzebna i można to było załatwić na pw.
PS: A tak do twoich postów Farin użyj czasami tego czegoś co masz pod czaszką albo wcale się nie wypowiadaj

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Skoro jest tak jak mówisz @FENOMENAL (chodzi o "reakcje") to na serwerze codziennie są robione freekille odnośnie właśnie połączenia sajmona odwrotnej pierwszej i ostatniej reakcji, nawet ze strony administracji ale nie będę rzucał nickami. Osobiście nigdy takiego połączenia nie robiłem aczkolwiek spotkałem się z nim wiele razy, czyli ostatnia reakcja to pierwsza reakcja a np. podskocz to kucnij, według oczywiście tych co te połączenie stworzyli. Z mojej strony to wszystko pis joł :) .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...