Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

zdalny host zakończył połączenie


patrykp95

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem podczas gry w cs go, na mm, podczas gry w konsoli wyświetlają się jakieś errory czerwoną czcionką ) i po jakimś czasie wyłącza mnie do głównego menu i dostaje komunikat że zdalny host zakończył połączenie. 

 

Po pracy wyślę wam kilka screenów z konsoli, może coś poradzicie na to, bo nie da się grać, również przez to wszystko zaczął skakać mi ping,  

 

Problem zaczął się po aktualizacji na panoramę, ping w górę i praktycznie w każdym meczu mnie rozłącza. 

To nie jest problem kompa ani internetu na pewno jak coś. 

 

Z góry dziękuje za pomoc, liczę na was 

 

Pozdrawiam 

Miłego dnia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Proponowałbym na start wyłączyć zaporę w systemie oraz odblokować następujące porty o ile masz router.

Spoiler

UDP 27000 to 27015 inclusive (Game client traffic)
UDP 27015 to 27030 inclusive (Typically Matchmaking and HLTV)
TCP 27014 to 27050 inclusive (Steam downloads)
UDP 4380
 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

routera nie ma,  a zaporę wyłączę. ale czy to może mieć wpływ skoro przed aktualizacją do panoramy wszystko działało dobrze ? 

 

wrócę do domu to wyślę screeny z konsoli bo tam są pathy do plików  zaczynające się od panorama/ .... doesnt exist jakos tak dokładnie nie pamiętam

 

tak jak mówię bliżej 17-18 wyślę screeny ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem dopuszczalny ping na większy, ale to nie zmienia nic ;/ 

 

ogólnie jak była beta panoramy, to śmigało dobrze, a jak weszło na stałe to już problem był. 

 

zanim weszło na stałe z panoramą to mi ping zaczął skakać a przed to miałem 6 do 10 pingu, internet mam 500 mb/s a komputer za 5k więc nie możliwe że to wina sprzętu jak coś / 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ddosy? Masz jakichś wrogów? Kappa

Sprawdzałeś w konsoli cmd.exe komendę ping www.google.pl -t ? Tą komendą sprawdzisz czy to na pewno nie przez twojego neta i czy przypadkiem czasem ci go nie wywala, najlepiej by było jakbyś miał to włączone w czasie kiedy cię wywala, wiedziałbyś czy to na 100% nie przez neta albo przez złe odbieranie neta przez kompa.

"Time" to twój ping

Najlepiej zrób ss'a na czysto kiedy w nic nie grasz i ss'a kiedy grasz w cs'a (jak ci wyskoczy ten błąd)

ping.png

Edytowane przez Harmless
za co tytuł Lamki *smutek*
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...