Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problemy od czasu Panoramy / consola, zawieszanie itp.


ddr203

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie zapytam czy jest jeszcze możliwość przywrócenia starej odsłony CSGO, tak jak była komenda po wprowadzeniu Panoramy -scaleform tak przestała działać i czy jest jeszcze możliwość gry na starej wizualizacji ??

 

A teraz do rzeczy, jakiś czas powiedzmy tydzień było dobrze na nowej panoramie zacząłem mieć problemy począwszy od consoli, screena z błędem zamieszczam w załączniku - cała consola czerwona i napisy cały czas lecą kolejno numerycznie z błędem ... nie widzę totalnie nic, cokolwiek wpisuję zaraz to co pisałem jest poprostu zasłonięte na czerwono przez dalej lecące napisy ... nie widzę również ile obrażeń zadałem itp.

 

Słyszę czat : słyszę czat ale nie widzę czatu ... dopiero po kliknięciu literki odpowiedzialnej za "czatowanie" widać czat ale jakiś zawieszony, dokładnie to co ktoś napisał 2minuty temu i tak już ten czat zostaje zawieszony, nic nie widać tylko słychać, nie wiem czy ja również do kogoś coś mogę napisać.

 

Kolejna sprawa : Wchodząc w zakładkę moje mecze ładują się one 2 minuty czasu, jak i również tak długo się ładuje opcja "Zmutowania kogoś" lub też "Zgłoszenia" za oszustwa w grze już na serwerze ... 

przytoczę dokładniej - ctrl+tab pokazuje się kursor myszki i daję komuś "mute" po czym przez najmniej 2 minuty nie zagram bo kursor jest w grze i doputy dopóki kursor nie zniknie czyli opcja się nie |kliknie" nie mogę grać ... czasem nawet próbuję kogoś zmutować ale wychodzę z tej opcji bo nie ma czasu i trzeba grać, niestety nie zagram bo kursor myszki jest i muszą restartować grę... bo nie wiem kiedy zaskoczy ... po czym oczywiście zagram chwilę do czasu chęci kogoś zreportowania lub zmutowania, błędne koło. Mam nadzieję że zrozumieliście mniej więcej o co chodzi ... 

 

Ogólnie co chwilę jakaś scrashowana tabela wyników jest, pokazuje np takie coś jak na kolejnym screenie w załączniku.

 

Tyle z problemów kto pomoże stawiam dobre duże piwo :) !!

 

PS : CS przeinstalowywany już 3x ... i nic :( 

aaa.jpg

cs_office0000.jpg

Edytowane przez ddr203
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dzagu napisał:

Czy po reinstalacji usuwałeś może katalog userdata?

Przykładowa lokalizacja


C:\Program Files (x86)\Steam\userdata

 

Cześć i dziękuję za zainteresowanie. Usuwałem na 100% przy poprzedniej reinstalacji ale nie katalog userdata a podkatalog userdata "taki do numeru konta którego już nie posiadam na tym komputerze" konto dałem poprostu Bratu. Po świeżej kolejnej reinstalacji na pewno nic nie ruszałem.

 

PS : Czego nie nadmieniłem to brak tabeli z wynikami na zakończenie meczu oraz nie widać ile PD mi wskoczyło po meczu, tylko od razu wychodzi do menu głównego i po jakiś parenastu sekundach słyszę "głos" już w menu głównym jak nalicza punkty PD. 

 

Spójność plików również robiona na bierząco ...  :/

Edytowane przez ddr203
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

czy jest jeszcze możliwość przywrócenia starej odsłony CSGO, tak jak była komenda po wprowadzeniu Panoramy -scaleform tak przestała działać i czy jest jeszcze możliwość gry na starej wizualizacji ??

Nie, obecnie nie ma możliwości grania online bez panoramy, bynajmniej dla ludzi, którzy nie znają się na modowaniu cs'a

ooooooooo

Jaki masz procesor (i system win 7/8/10) i czy podczas grania masz odpalone jakieś procesy w tle?

Żeby sprawdzić te rzeczy *up* wchodzisz w "mój komputer"/"ten komputer" prawym myszy na jakieś białe/wolne pole, potem wybierasz właściwości i tam masz wszystko dokładnie opisane.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dzagu napisał:

To może reinstalacja całego steama i ponownie csgo ale na inną partycję dysku.

 

Niestety steam musi być na dysku SSD czyli tym głównym, przeinstalowywałem całego steama kilka razy i nic to nie dało - może gdyby całkowicie w 100% wyczyścić z rejestru wszystkie możliwe pliki odpowiedzialne za steama/csgo wówczas może przyjęła by się instalacja jako w końcu "świeża" ? 

 

Przesyłam screena co jeszcze jest popsute ... prawy górny róg jak widać którą broń posiadam, chyba nie na miejscu ? pod koniec rundy zamiast widzieć stan pieniędzy to widzę np -3000 a prawdziwy stan pieniędzy po wciśnięciu "TAB" natomiast również nie zawsze... nie mam już sił do tego - nie da się grać a chciało by się zagrać.

 

Fpsy z ok 300 spadły do max 100 ...

 

12 godzin temu, Harmless napisał:

Nie, obecnie nie ma możliwości grania online bez panoramy, bynajmniej dla ludzi, którzy nie znają się na modowaniu cs'a

ooooooooo

Jaki masz procesor (i system win 7/8/10) i czy podczas grania masz odpalone jakieś procesy w tle?

Żeby sprawdzić te rzeczy *up* wchodzisz w "mój komputer"/"ten komputer" prawym myszy na jakieś białe/wolne pole, potem wybierasz właściwości i tam masz wszystko dokładnie opisane.

 

Wielka szkoda. Procesor X5470 3.33ghz podkręcony do 4.3ghz ale to nie ma nic do rzeczy wszystko pięknie działało zawsze, windows 7/64bit. Procesy w tle powyłączałem wszystkie niepotrzebne i nadal jest to samo.

 

Przypominam naprawa nie za darmo ... :)

 

 

20180915053544_1.jpg

Edytowane przez ddr203
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wpisać te komendy w konsoli con_filter_enable 1; con_filter_text_out "DispatchAsyncEvent backlog 

Jeżeli pomoże to musisz je wpisywać z każdym razem jak włączasz cs'a lub wkleić to do autoexec'a

 

Najlepiej wpisz to nie będąc na żadnym serwerze i wtedy kiedy w obecnej sesji programu(cs'a) ten błąd nie wystąpił

Edytowane przez Harmless
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Harmless napisał:

Spróbuj wpisać te komendy w konsoli con_filter_enable 1; con_filter_text_out "DispatchAsyncEvent backlog 

Jeżeli pomoże to musisz je wpisywać z każdym razem jak włączasz cs'a lub wkleić to do autoexec'a

 

Najlepiej wpisz to nie będąc na żadnym serwerze i wtedy kiedy w obecnej sesji programu(cs'a) ten błąd nie wystąpił

 

To jest tylko maskowanie problemu który nadal jest. Wpisywałem ale to nic nie daje, na czas gry jedynie w consoli coś widać reszta bez zmian i w/w problemy nie ustępują bo to jest tylko zamaskowanie tego błędu a nie jego naprawa ale dziękuję a błąd występuje zaraz po wejściu do csgo.

Edytowane przez ddr203
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważny błąd rozwiązany w końcu .... nie wiem co zrobili z tą panoramą ale musi być jakieś ograniczenie dla podkręconego CPU, trochę opuściłem OC procesora i błędu już nie ma żadnego począwszy od consoli czerwonej, skończywszy na wszystkich pozostałych błędach. Temat jak dla mnie do zamknięcia i dziękuję wszystkim z całego serca za chęci w pomocy, btw jeszcze taki problem mam w consoli teraz pisze : Error reading file materials/panorama/images/hud/reticle/reticle_dot.png.

 

ale to chyba nic poważnego. 

 

Pozdrówki i miłego weekendu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to tylko maskuje wyskakiwanie błędu w konsoli, ale przy niekórych mass-errorach te komendy pomagają.

A ten error "reticle_dot.png" występuje na większości jak nie na wszystkich klientach.

 

Jeżeli błąd był w użyciu procesora to może ograniczenie fpsów w grze załóżmy do 200 lub ustawienie limitu przesyłu pakietów na niższe wartości by również pomogło. (tip, jakbyś potrzebował z powrotem przywrócić prędkość)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...