Skocz do zawartości
Blyetu

Zlecenie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Blyetu

Rodzaj: Avatar

Rozmiar: Rozmiar avataru taki jak w CS:GO

Czy możesz coś zaoferować: No niby mogę chociaż wydaje mi się że to o co proszę to nie jest zbyt duży trud żeby coś oferować ale jak ktoś będzie nalegał to przemyśle to i jakoś mu się odwdzięczę czy w postaci skina czy przelewu czy jak kol wiek.

Prezentacja zlecenia: Witam, z racji tego ze nie widzę w dziale grafika, poddziału "Zlecenia" to też zdecydowałem się tu pisać a chodzi o nic innego jak podane w temacie "Zlecenie". Potrzebuje wiec grafika który sprawnie by to wykonał i rzetelnie. Do opisu przesyłam załącznik który ma na celu pokazanie o co chodzi.

A mianowicie ma być zamieniony tekst, jak i usunięte tło ( Oczywiście taka sama albo podobna czcionka do tej znajdującej się na załączniku):

1. WERSJA

BLYET THE BEST
(Ten kałach) SHOOTER

IN THE TOWN

2. WERSJA 

BLYET

(TEN KAŁACH) NAJLEPSZY 

(TEN KAŁĄCH) KAŁACH 

W MIEŚCIE

3. WERSJA (WERSJA GRAFIKA)

Tu sam możesz zadecydować jak to może wyglądać lepiej :p

Sygnaturka 2.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużej cierpliwości życzę :D Nie liczyłabym na naszych grafików serwerowych :)

Ostatnio potrzebowałam grafiki do posta na Fanpage'a naszego. Napisałam do jednego z naszych grafików. Pracy nie doczekałam się przez 11 dni. Podziękowałam za współpracę. Napisałam do drugiego dostałam odpowiedź "Za darmo nic nie zrobię". Trochę przykro by była to grafika do posta w którym chciałam rozdawać gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda, ludzie tu zaglądają, gdy chcą dostać rangę "grafik", tylko nie do końca rozumiem "po co?", skoro mają potem głęboko gdzieś cokolwiek, co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi