Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zlecenie


Blyetu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick: Blyetu


Rodzaj: Avatar


Rozmiar: Rozmiar avataru taki jak w CS:GO

 

Czy możesz coś zaoferować: No niby mogę chociaż wydaje mi się że to o co proszę to nie jest zbyt duży trud żeby coś oferować ale jak ktoś będzie nalegał to przemyśle to i jakoś mu się odwdzięczę czy w postaci skina czy przelewu czy jak kol wiek.


Prezentacja zlecenia: Witam, z racji tego ze nie widzę w dziale grafika, poddziału "Zlecenia" to też zdecydowałem się tu pisać a chodzi o nic innego jak podane w temacie "Zlecenie". Potrzebuje wiec grafika który sprawnie by to wykonał i rzetelnie. Do opisu przesyłam załącznik który ma na celu pokazanie o co chodzi.
 

A mianowicie ma być zamieniony tekst, jak i usunięte tło ( Oczywiście taka sama albo podobna czcionka do tej znajdującej się na załączniku):

 

1. WERSJA

 

BLYET THE BEST
(Ten kałach) SHOOTER

IN THE TOWN

 

2. WERSJA 

 

BLYET

(TEN KAŁACH) NAJLEPSZY 

(TEN KAŁĄCH) KAŁACH 

W MIEŚCIE

 

3. WERSJA (WERSJA GRAFIKA)

Tu sam możesz zadecydować jak to może wyglądać lepiej :p

 

Sygnaturka 2.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dużej cierpliwości życzę :D Nie liczyłabym na naszych grafików serwerowych :)

 

Ostatnio potrzebowałam grafiki do posta na Fanpage'a naszego. Napisałam do jednego z naszych grafików. Pracy nie doczekałam się przez 11 dni. Podziękowałam za współpracę. Napisałam do drugiego dostałam odpowiedź "Za darmo nic nie zrobię". Trochę przykro by była to grafika do posta w którym chciałam rozdawać gry.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...