Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Skarga na opiekuna serwera


sacer

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój Nick: sACEr

Nick oskarżonego: ArYaN

Opis:  Smiechawka ze dostaje bana 12h za podpowiadanie jak widze ze maksymalnie dostawali 5h jeden nawet 30min, a jednoczesnie daje skarge na kolege admina Scrappiego ze jest w kampie po za mapie poprostu w texturach i nagle nie moze dac mu bana bo by musial serwer zresetowac i da mu na noc xD :p  b33ka

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ehh... a więc, zacznijmy od tego, że ban nie był tylko za współpracę poprzez dawanie sobie info na pw lecz również za sprzedawanie(przypadkowe lub nie idk) kryjówek innych osób. Swoją drogą na wymiar kary w niektórych wypadkach wpływa to, że osoba się do tego przyznała np. w tej sytuacji z banem 5h dla 2osób ;) Btw. tamten powód jest wystarczający co do ilości czasu patrząc również, że jest to początek nocy. Jeżeli chodzi o tamte chodzenie po txt, a właściwie w txt na tamtej mapie zdarzyło się to po raz pierwszy (seek_bloody_street), gdzie nawet osoba która tam była nie dała mi nic powiedzieć bo zaczeła nawijać o tym, że znalazły się tam zupełnym przypadkiem przy zwykłym chodzeniu po murku. I tak jak mowilem na serwie ze obejrze demko i obejrzalem. Dzix dostanie bana za bugowanie, chociaz wiem ze pewnie Ci na tym zbytnio nie zalezy. Restart serwera byl samoistny nie przeze mnie, Scrappy (pomyliles ze Scooby'im, ktory zrobil to jednorazowo co udowadnia demko) nawet nie byl blisko miejsca gdzie sa te txt (poza tym moim znajomym tez nie jest dodal mnie 10min. wczesniej niz Ty aby mi cos wyslac). Co do tego, ze nie sprawdzilem demka odrazu bylo to spowodowane tym ze mam inne sprawy na glowie niz tylko cs tak jak Ci pisalem.

 

PS: Tamta skarga ktora wyslales mi na pw dziwnym trafem okazala sie dla cb istotna w momencie gdy zostales zbanowany i chciales pociagnac kolege. Sorry tez za orto ale dopisuje to szybciutko.

Peace

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...