Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zbiórka na serwery i dalsze plany


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Siemanko, w związku z sporymi wydatkami które ostatnio poniosłem i spadkiem aktywności ludzi na serwerach jestem zmuszony poprosić was o pomoc przy opłaceniu serwerów. Mam nadzieje że, jest to jednorazowa okoliczność. Link do zbiórki https://www.paypal.com/pools/c/89m9oS1EH7

Wszystkim chętnym do wsparcia z góry dziękuję!

 

Co do dalszych planów - niedawno się przeprowadziłem i czekam na podłączenia dlatego wszystko póki co stoi w miejscu. W pierwszej kolejności po podłączeniu internetu ogarnę serwer JB i areny. Na dniach ruszy nowy serwer Only Knife, mam nadzieje że przyciągnie sporo graczy gdyż takich serwerów jest aktualnie mało. Cały czas zastanawiam się nad powrotem serwera FFA albo DD2, jeśli jest chętna osoba która weźmie taki serwer na siebie, to zapraszam na priv.

 

Aktualnie konfiguruje nowy sklep vip w którym będą na nowo działały smsy, przelewy, paypal i nowość, płatność kartą PSC.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Dzagu zaczął promować i przypiął this temat
  • Dante unfeatured this temat
  • Dzagu unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...