Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

"Zmartwychwstanie?"


Boguś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Witam wszystkich, dawno nikt się nie odzywał więc stwierdziłem że trzeba coś z tym zrobić ponieważ, miło i przyjemnie spędzało się czas na jb i chciałbym (pewnie nie tylko ja bym chciał) żeby jb "zmartwychwstał". 

Moją propozycją jest, zeby zrobić jakiś turniej lub konkurs. Osoby które wygrają, to jakaś nagroda, np. VIP na jakiś okres czasowy, lub cokolwiek innego. Chodzi o to żeby się dobrze bawić tak jak to zawsze na jb było. DzaguBiceps

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Konkurs/turniej fajny pomysł ale ożywi to serwer na dzień konkursu a potem będzie to samo.

Bardziej proponowałbym nagrody dla najaktywniejszych graczy w skali miesiąca ;)  3 miejsca Vip,fajki,jakiś unikatowy skin itp

Jeśli to nie spełni oczekiwań zebrać nawet Administracje i zrobić filmik promujący serwer,kreatywne prowadzenie jakieś najpopularniejsze zabawy typu Arms Race,Chowany itp.

Kolejna moja propozycja to jakaś grupka konwersacja na fb na steamie gdziekolwiek z graczami administracją która chce grać na serwerze i umawiać się na konkretne godziny ponieważ nikt nie sprawdza serwera co 5minut :D a nawet jeśli to kiedy widzi jedną osobę na serwerze to pewnie zniechęca.

Na marginesie taka prośba do całej społeczności serwera jeśli pojawią się nowi gracze na serwerze nie zabijać od razu przy popełnieniu błędu tłumaczyć itp (wprowadzenie rangi świeżak,która będzie obowiązywać na przykład przez pierwsze godzinę pobytu na serwerze a osobę z taką rangą warden będzie traktować z przymknięciem oka przez tą 1h ;) )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...