Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Crash CSGO


norris6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z którym bezskutecznie walczę już prawie miesiąc, próbowałem już setki poradników- nadal nic. Do rzeczy. Gdy odpalam CS i gdy ładuje mi się mapa to zazwyczaj pokazuje się, że uruchomienie nastąpi za 5 sec i wywala grę do pulpitu i widzę "słynne cs.go.exe przestał działać" (czasem bywa, że uda mi się wejść na jakąś mapę ale nie zdążę zagrać ani jednej rundy i również to samo) Dodam, że w ostatnim czasie robiłem format i na nowo wgrywałem windows 7, format zrobiłem z tego samego powodu i to nie pomogło, żadne spójności plików także. Kiedyś CS normalnie śmigał przy 120 fps. Mam w laptopie 3gb RAM i myślałem, że  w tym jest problem więc dopinałem 2gb RAM od kolegi i problem nadal występował. Wyłączone jest renderowanie wielordzeniowe itd. wymagania najniższe. z różnych poradników nawet zmieniałem tam cos w config.cfg and video "setting_mem_level" na 0 i w configu to disablehtlmod na 1 i wszystko bez zmian. Opcje uruchamiania są ustawione na zgodnośc z service pack 3. Już naprawdę ręce opadają. Proszę was o pomoc, jeżeli coś trzeba ode mnie jakieś zdj czy cokolowiek pytać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal cs'a jeszcze raz i zrób tak żeby ci się zcrashował po czym poszukaj w Windowsie programu "Pogląd Zdarzeń",

Ale musisz być w miarę szybki, po max. 10 min musisz odpalić program

A teraz do rzeczy jak masz znaleźć ten error w event loggerze (pogląd zdarzeń)

1. W lewej części będziesz miał okienko z różnymi "folderami", musisz rozwinąć folder "widoki niestandardowe"

2. Potem klikasz tak z 2 razy na "zdarzenia administracyjne które powinny ci się rozwinąć pod folderem widoki niestandarodowe

3. Błędy sortowane są datą dlatego łatwo ci będzie znaleźć błąd dotyczący cs'a

4. Jak znaleźć to czy błąd dotyczy cs'a? Z tego co pamiętam to w źródle powinno być "Application Erorr", a identyfikator to "1000"

Możesz też po wejściu w folder "zdarzenia administracyjne" wyszukać za pomocą funkcji "Znajdź" (w prawej części programu) taką treść "csgo.exe" tylko bez cudzysłowia

Po znalezieniu tego zdarzenia na środku aplikacji powinno ci wyskoczyć okienku z mniej więcej taką treścią

Nazwa aplikacji powodującej błąd: csgo.exe, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x5bec9de4
Nazwa modułu powodującego błąd: unknown, wersja: 0.0.0.0, sygnatura czasowa: 0x00000000
Kod wyjątku: 0xc0000000
Przesunięcie błędu: 0x000gs1541
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x61x175
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x0512895jgaag1
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: C:\ŚĆIĘŻKĄ\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: unknown
Identyfikator raportu: 150gaag61-2097-41a8-bag2agf-8e6agga3agas7
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

I z tego okienka głównie potrzebowałbym (żeby ci pomóc) "Ścieżki modułu powodującego błąd"

Ale najlepiej jak wkleisz całość

W razie niejasności pisz śmiało :D

Edytowane przez Harmless
""(żeby ci pomóc)""
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...