Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Odwolanie - Bone$Joł | Usa <3


Bone$jolUsa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: Bone$Joł | Usa <3

 

  • SteamID: STEAM_1:1:183429058

 

  • Admin który cię zablokował: DamiannN

 

  • Powód blokady na CT: "Brawo" Admin by sie chociaz postaral z tym powodem bana
  •  
  • Mapa na jakiej dostałeś blokadę: jb_minecraft cos takiego nie pamietam
  •  
  • Kiedy dostałeś blokadę: 2018-12-11
  • Chciałbym dodać że owy admin po zbanowaniu mnie wszedł do ct i mu także mikrofon nie działał i robił "FREEKILLE" ale oczywiście siebie nie zbanował a mi dal bana na zawsze polecam zobaczyć demko

EDIT: Mikro mi nie działało ponieważ mapa była zbugowana a więc proszę o jak najszybsze zdjęcie kary. Z góry dzięki Pozdro Bonesi

Edytowane przez Bone$jolUsa
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc z mojej strony to wyglądało tak poszedłem afk na jakiś czas z tego co pamiętam wracam po krótkim czasie i nagle widzę że cały server krzyczy coś w stylu "Co ty robisz halo?" "Damian halo jesteś zbanuj go". Widząc to co się dzieje a mianowicie jak zabijasz każdego bez powodu zbanowałem Cię permanentnie. Z tego co się zorientowałem po zajściu był jakiś bug że nie było słychać ct. Więc jeśli tak było można zdjąć mu tego bana aczkolwiek pilnuj się ban był nie bez powodu na taką ilość czasu ponieważ nie był to twój pierwszy ban na ct wcześniej nie wykazałeś znajomości regulaminu i twoje prowadzenie bywało co najmniej mało kreatywne. 

To tyle z mojej strony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Proponuję tutaj unbana i zobaczymy jak gracz radzi sobie w ct ;) 

Sprawdzę też czy na tej mapie również jest problem z komunikacją między ct a tt czy tylko taka sytuacja jest na cludsach.

@Bone$jolUsa  twój post ostatnio był edytowany 22h temu więc nie rozumiem twojego oburzenia mniej arogancji więcej cierpliwości,co do ostrzeżenie wydaje mi się że nie ty jesteś od takich decyzji :) .

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...