Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

5V5 SAMI ADMINI


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Własnie padł mi do głowy pomysł, może sie przyjmie może nie ale warto sie podzielić

Pomyślałem sobie że admini z różnych serverów e.g. 1v1,JB,AWP, itp będziemy grali sobie 5v5 dla przyjemności na stronie popflash 

Czekam na waszą opinie :)

Dziękuje za uwage

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Pomysł okey, ale nie wiem czy ktoś już czasami nie poruszał tego tematu kolego ;) A jeśli nie to warto to obgadać albo chociaż spróbować. Chociaż ja od razu odpadam ale myślę, że kilka osób to zaciekawi :p Miłego Wieczoru ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RufusiKK_2017 napisał:

Pomysł okey, ale nie wiem czy ktoś już czasami nie poruszał tego tematu kolego ;) A jeśli nie to warto to obgadać albo chociaż spróbować. Chociaż ja od razu odpadam ale myślę, że kilka osób to zaciekawi :p Miłego Wieczoru ;)

dziękuje za twoją opinie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

Ja mogę zagrać tylko nas na FFA jest w sumie 3 XDD Kappa 

Godzinę temu, RufusiKK_2017 napisał:

Pomysł okey, ale nie wiem czy ktoś już czasami nie poruszał tego tematu kolego ;) A jeśli nie to warto to obgadać albo chociaż spróbować. Chociaż ja od razu odpadam ale myślę, że kilka osób to zaciekawi :p Miłego Wieczoru ;)

 

Tak już było to parę razy poruszane, takie tam turnieje listopadowe i inne XDD 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Z serwerów na których ludzie strzelają dla skilla (AWP, 1vs1, FFA), to tylko AWP ma 5 adminów (łącznie ze mną), więc pomysł słaby (DR, JB, Knife, HnS raczej nie stawiają na skilla, więc wydaje mi się, że z góry można przewidzieć, że FFA > 1 vs 1 > AWP > inne gdzie się nie strzela) [chyba, że zagramy tymi składami to 5 AWP vs Arenki+FFA (łącznie 5 jeśli się nie mylę xd)] 

Ciężko jest zorganizować coś takiego, bo każdy się zajmuje sobą, a nam nawet się nie udaje spotkać na naszych serwerach, a co dopiero, żeby mm przeciw sobie grać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dante napisał:

Z serwerów na których ludzie strzelają dla skilla (AWP, 1vs1, FFA), to tylko AWP ma 5 adminów (łącznie ze mną), więc pomysł słaby (DR, JB, Knife, HnS raczej nie stawiają na skilla, więc wydaje mi się, że z góry można przewidzieć, że FFA > 1 vs 1 > AWP > inne gdzie się nie strzela) [chyba, że zagramy tymi składami to 5 AWP vs Arenki+FFA (łącznie 5 jeśli się nie mylę xd)] 

Ciężko jest zorganizować coś takiego, bo każdy się zajmuje sobą, a nam nawet się nie udaje spotkać na naszych serwerach, a co dopiero, żeby mm przeciw sobie grać. 

ok zawsze jakiś pomysł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Godzinę temu, SH4DY napisał:

To lepiej zorganizować turniej 2v2 czyli po dwóch reprezentantów z każdego serwera i wtedy każdy może mieć szansę Zadymka

no i to jest spk pomysł niż 5v5 :)

Edytowane przez michuba02
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...