Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Szybko i na temat


Pokla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym zlozyc poddanie na opiekuna serwera globalelite AWP ONLY gdzie zauwazylem wieksza aktywnosc cheaterow na serwerze, szczerze to jest irytujace ze nikt z tym nic nierobi a oni sobie skanuja przez wszystkie sciany. Wbilem top 4 i jestem troche podirytowany faktem ze niektorzy niepotrafia grac fair play i mam juz czasami deja vu z przed kilku lat gdzie kiedy scrackowano minecrafta kazdy uzywal wspomagaczy. Bylbym wdzieczny za udzielenie mi odpowiedzi i rozwarzenie mojego poddania. Posiadam znajomosc 3 jezykow, oczywiscie troche gorzej z orthografia i wiem ze niewyglada to zbyt profesjonalnie. Dziekuje za poswiecony czas.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha kolego też ci powiem szybko i na temat opiekun już jest i nie ma szans abyś dostał, na początku proponował bym ci napisać podanie o admina jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, a jeśli widzisz oszusta i nie ma admina napisz skargę w odpowiednim dziale :)) 

@Dante chyba ktoś chce cię zastąpić hahaah  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Na razie raczej nie potrzebuję pomocy, dzięki :v

Złóż podanie na admina w tym dziale https://globalelite.pl/forum/31-on-podanie-o-admina/

Wymagania niestety każą napisać najpierw 5 postów, więc z rozsądkiem proponuję je napisać :D (nie odkopuj starych tematów)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...