Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

SERVERY TYLKO DLA GRACZY PRIME


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

A ja bym nie dawał na wszystkich, tylko na tych co polegają na strzelaniu i zobaczył jak sytuacja będzie wyglądała na jailu, hns, dr. Tam cheaty nie psują aż tak rozgrywki, jeżeli się okaże, że połowa osób na hns biega z wh to wtedy też wprowadzić na tych serwerach "nie skillowych".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbicie prime to okolice 70-100h
Ja bym został przy komendzie, zostawienie odpalonego cs'a i pójście w długą to już masz 50h. 80% nowych odjebów tego prima nie zrobi, przez co raków będzie mniej i poziom graczy na serwie też się zwiększy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
3 hours ago, NomakPPL said:

Wbicie prime to okolice 70-100h
Ja bym został przy komendzie, zostawienie odpalonego cs'a i pójście w długą to już masz 50h. 80% nowych odjebów tego prima nie zrobi, przez co raków będzie mniej i poziom graczy na serwie też się zwiększy.

 

Wątpię, że ktoś zostawi włączonego csa na 50h tylko po to żeby cheatować na globalelite.pl. Po prostu pójdzie gdzieś indziej.

 

Pomysł Dzaga jest imo najlepszy, bo nie krzywdzi uczciwych graczy f2p, a jak już znajdzie się ten odpał to dostanie bana i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dzagu napisał:

Mam nieco inny pomysł, chciałbym ustawić na danych serwerach próg wejścia np minimum 50h w csgo.

Pomysł dobry ale tak jak @NomakPPL powiedział, że ktoś zostawi csa włączonego i się nabije godziny bo 50h to nie dużo, a jak ktos ma 50h to nie ma szans że bedzie miał prima, ale jest jakaś możliwość że jakiś idiota kupi prima i wejdzie na przykład na nasz server i zacznie chitować, a ta komenda ma większą szanse powodzenia niż mieć przynajmniej 50h. To jest moje moje zdanie :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

No to to wprowadźcie. 

A jak to problem, bo nie ma czasu na zrobienie tego, to na razie zrób @Dzagu prime, a to zajmie dopisanie jednej linijki. Bo po prostu nie mam czasu 50 razy dziennie wchodzić w CSa tylko po to, bo jakiś odpał na serwie, a potem sprawdzać 5 pozostałych ze stopniem 1 w CSie :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dante napisał:

No to to wprowadźcie. 

A jak to problem, bo nie ma czasu na zrobienie tego, to na razie zrób @Dzagu prime, a to zajmie dopisanie jednej linijki. Bo po prostu nie mam czasu 50 razy dziennie wchodzić w CSa tylko po to, bo jakiś odpał na serwie, a potem sprawdzać 5 pozostałych ze stopniem 1 w CSie :/

zgadzam sie z tb :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wydaje mi się,że sprawa nie jest dość prosta. 50H można nabić w 3-4 dni idlując sobie - prima już tak zrobić chyba nie można z tego co się orientuje. imo wprowadzić póki co komendę i poczekać jak zareagują inne serwerownie z rozwiązaniem. Niby można ustawić ten próg 50h ale co jeśli większość serwerowni tak zrobi i czterzy będą sobie idlować te godzinki? Trzeba też wziąć pod uwagę normalnych graczy F2P 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Właściciel

Moja propozycja to ustawić na ten moment na serwerze AWP i 1v1 limit minimum 60h na csgo aby wejść na serwer. Po pewnym czasie można ustawić prime only. Jeśli zastanawiacie się dlaczego tak to odpowiedź jest prosta, chciałbym wykorzystać przypływ nowych graczy w celu lepszego rozwinięcia serwera. Czy @Dante i @SH4DY się zgadzają na takie rozwiązanie?

 

BTW, jak @Comfti użyczy mi konto to mogę dodać również bota który będzie pisał do adminów np jeśli jakiś gracz kogoś zgłosi na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jestem za 60 h to odpowiednia ilość godzin bo każda osoba, która czituje na darmowych dostanie szybciej vaca zanim wbije 60 h. 

@edit możemy zrobić tak, że na serwer mogą wbić osoby wszystkie z Prime lub +60h

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 23/12/2018 o 14:07, Dzagu napisał:

BTW, nie zwróciłem uwagi, aby plugin na minimalny czas w csgo działał wszyscy gracze muszą mieć profil publiczny. Osoba z prywatnym profilem dostanie kicka, co o tym sądzicie?

wiem że to było 23 Gru a tera jeste 12 sty ale lepiej póżno niż wcale ;) jestem za 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...