Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unmute


Statris

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: UszkoJest<3

UNBAN/UNMUTE: Unmute

STEAM_ID: 1:0:192842856

Admin ktory cie zbanowal:

Powod Bana:

Wyjasnienie: Przedstawie to w skrócie. Był u mnie młodszy kuzyn grał sobie na serwerach waszych jak i innych, zapewne wyzywał albo mikro powyżej 16 lat i dlatego ten muteban. Chciałbym prosić o unmute i przeprosić za niedopilnowanie :).

Admin ktory cie zbanowal: Powod Bana: Niestety nie wiem kto i kiedy :( w razie problemów mogę wejść na ts3 i wyprostować wszystko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brawo widzę że jesteś bardzo spostrzegawczy ciekawe skąd mam ci to teraz wyciągnąć jak wasze listy banów nie pokazują mojego id steam ani go nie wyszukuję. Nawet nie wiem kiedy to było lecz steam id w zupełności powinien ci wystarczyć chyba? żeby dać umute ?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
13 minut temu, Statris napisał:

Rozumiem i doskonale wiem jak to wygląda i zapewne ban był za +16 gdy ja ci w każdej chwili mogę wejść na ts/dc i nie bedziesz miał wątpliwości że mam powyżej 20. Tak że dziekuje za stracony czas.

Wystarczyłoby, że byś się zastosował do wzoru, a skoro masz 20lat to powinieneś to zrozumieć, a nie zachowywać się jak naburmuszony dzieciak.

W tedy myślę, że miał byś chociaż szanse dostać tego unmuta, ale widać jak ci zależy :)

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...