Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

rezygnacja [AWP] Rezygnacja


BaSroS

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodów osobistych jak i tego że widzę co się dzieje na serwie co raz więcej graczy zaczyna to dostrzegać i wiem że chcąc dla nich jak najlepiej często zachowywałem się jak skończony burak i cham. Niektórzy nie będą wiedzieć o co chodzi ale ci których to dotyczy na pewno wiedzą za co z całego serca was przepraszam. Czas dorosnąć. Rezygnacja spowodowana jest także tym że jestem jeszcze młody muszę ogarnąć kilka ważnych dla mnie spraw ( postawa, zachowanie, dojrzałość itp.) Dzięki wszystkim za to ponad pół roku na najlepszej serwerowni na świecie. @Dante za to całe wprowadzenie mnie w świat adminowania i całej społeczności serdeczne dzięki.

Poznałem dzięki temu masę ludzi wspaniałych i tych dzięki którym niejednokrotnie każdy nudny wieczór zmieniał się wręcz w masową rozrywkę  dla wielu osób. Nie będę się zbytnio rozpisywał bo nie ma po co. Dzięki jeszcze raz za wszystko <3Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Tak jak napisałem na PW. Ziomek. Idź spać. Jesteś niewyspany i gadasz głupoty :v

Nie zabieram na razie admina, bo nie widzę powodu do rezygnacji. Nigdzie nie powiedziałem, że nie spełniasz się dobrze w tej roli. 

"Kto z administracji AWP nigdy nie użył komendy dla zabawy, niech pierwszy rzuci kamień". 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BaSroS napisał:

Z powodów osobistych jak i tego że widzę co się dzieje na serwie co raz więcej graczy zaczyna to dostrzegać i wiem że chcąc dla nich jak najlepiej często zachowywałem się jak skończony burak i cham. Niektórzy nie będą wiedzieć o co chodzi ale ci których to dotyczy na pewno wiedzą za co z całego serca was przepraszam. Czas dorosnąć. Rezygnacja spowodowana jest także tym że jestem jeszcze młody muszę ogarnąć kilka ważnych dla mnie spraw ( postawa, zachowanie, dojrzałość itp.) Dzięki wszystkim za to ponad pół roku na najlepszej serwerowni na świecie. @Dante za to całe wprowadzenie mnie w świat adminowania i całej społeczności serdeczne dzięki.

Poznałem dzięki temu masę ludzi wspaniałych i tych dzięki którym niejednokrotnie każdy nudny wieczór zmieniał się wręcz w masową rozrywkę  dla wielu osób. Nie będę się zbytnio rozpisywał bo nie ma po co. Dzięki jeszcze raz za wszystko <3Piateczka

każdy popełnia błędy i sie od nich uczymy nie poddawaj sie mordo :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
9 minut temu, BaSroS napisał:

Z powodów osobistych jak i tego że widzę co się dzieje na serwie co raz więcej graczy zaczyna to dostrzegać i wiem że chcąc dla nich jak najlepiej często zachowywałem się jak skończony burak i cham. Niektórzy nie będą wiedzieć o co chodzi ale ci których to dotyczy na pewno wiedzą za co z całego serca was przepraszam. Czas dorosnąć. Rezygnacja spowodowana jest także tym że jestem jeszcze młody muszę ogarnąć kilka ważnych dla mnie spraw ( postawa, zachowanie, dojrzałość itp.) Dzięki wszystkim za to ponad pół roku na najlepszej serwerowni na świecie. @Dante za to całe wprowadzenie mnie w świat adminowania i całej społeczności serdeczne dzięki.

Poznałem dzięki temu masę ludzi wspaniałych i tych dzięki którym niejednokrotnie każdy nudny wieczór zmieniał się wręcz w masową rozrywkę  dla wielu osób. Nie będę się zbytnio rozpisywał bo nie ma po co. Dzięki jeszcze raz za wszystko <3Piateczka

Co ty robisz? Może i na AWP nie bywam, ale nawet ja będąc ponad rok na tej serwerowni popełniłem masę błędów, nie tylko na serwerze bo na forum też się zdarzyło :p Zostań z nami mówię Ci, nie pożałujesz ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...