Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Masny Admin


veepot

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, veepot napisał:

Pierwsza rzecz jest taka.że z ,,gimby'' jest pan Rufus i prawdopodobnie Ty,

druga rzecz, byłeś kiedykolwiek na serwerze HNS i widziałeś jak jest tam patologia?

ja mam 16 lat i nie używam takich zjebanych słów i nie gram na HNS bo nie lubie jakiś problem macie to troche milej sie zwracajcie do admina albo napiszcie do jakiegos innego że jest jakiś problem :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

10 minut temu, michuba02 napisał:

widać że panowie z gimby! o co poszło możecie wytłumaczyć? 

Drogi Administratorze Próbny @michuba02. Chciałbym zauważyć że temat założony na forum, nie ważne o jakiej jest nazwie. Nie upoważnia do rozpoczynania konwersacji w nim tekstem w stylu: "Widać że panowie z gimby!" Bo jako administrator powinieneś zainteresować się problemem a nie życiem prywatnym oraz wykształceniem osób udzielających się w danym temacie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Fejsiu&Ninja
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A więc od początku;

Po pierwsze proszę używać 1 konta a nie multi kont. Dziękuje :)

Druga sprawa wyjawianie moich danych osobowych na serwerze +obraza innych graczy nie jest dopuszczalna na serwerze, więc proszę się nie wściekać teraz na forum :)

Po trzecie na serwerze nie da się zrobić pełnego opanowania, kiedy jest 20 osób, ale staram się jak mogę. A gracze jak wy obrażając innych nie pomagacie ;) Więc zanim zaczniecie mi wytykać błędy proszę najpierw samemu się ogarnąć i stanąć na jakimś chociaż najmniejszym poziomie.

I mając posadę administratora przez ponad półtora roku nagle teraz uważacie, że nie jestem kompetentny na te stanowisko? Graliście wcześniej nie przeszkadzało wo tam? Czyżby dlatego, że nie dostaliście w tedy muta i bana? Przypadek raczej nie. Proszę jeszcze o zainteresowanie się tym @Aryan @BobPixel @Blyetu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RufusiKK_2017 napisał:

A więc od początku;

Po pierwsze proszę używać 1 konta a nie multi kont. Dziękuje :)

Druga sprawa wyjawianie moich danych osobowych na serwerze +obraza innych graczy nie jest dopuszczalna na serwerze, więc proszę się nie wściekać teraz na forum :)

Po trzecie na serwerze nie da się zrobić pełnego opanowania, kiedy jest 20 osób, ale staram się jak mogę. A gracze jak wy obrażając innych nie pomagacie ;) Więc zanim zaczniecie mi wytykać błędy proszę najpierw samemu się ogarnąć i stanąć na jakimś chociaż najmniejszym poziomie.

I mając posadę administratora przez ponad półtora roku nagle teraz uważacie, że nie jestem kompetentny na te stanowisko? Graliście wcześniej nie przeszkadzało wo tam? Czyżby dlatego, że nie dostaliście w tedy muta i bana? Przypadek raczej nie.

Ale cały serwer wie jak się nazywasz od dłuższego czasu więc o co cmon? XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze Pan. Rufek jest bardzo dobrym adminem.Z tego ci widzialem/slyszalem to P.Fejsiu i P. teamkoziol zaczeliscie najezdzac na gracza kara byla sluszna.Druga sprawa za podawanie danych osobowych powinno byc karane perm.Rufus sam powiedzial ze nie chce wam dawac perma wiec sie na was zlitowal wiec nwm po co taka wielka afera 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja dodam tylko tyle: 

1. jeśli to skargo to zastosuj się do wzoru (to się nazywa brak profesjonalizmu)

2. Jaki brak profesjonalizmu gościu jak i tu cytat" Druga sprawa za podawanie danych osobowych powinno byc karane perm" i jest karane prawnie

3. Zachowujecie się jak dzieci 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Pierwsze primo. To jest skarga, propozycja czy problem??

Drugie primo. Jeśli to skarga to zły poddział i nadaje się to do zamknięcia.
Trzecie primo. Ujawnianie danych osobowych jest karane. (Tzw. "RODO")

 

I NAJWAŻNIEJSZE !!!! Wiem każdy ma prawo się wypowiedzieć lecz jak dla mnie to jak to się mówi "Lepiej nie wtykać nosa w nie swoje sprawy". Czy ja się interesuje FFA albo DR albo AWP czy jakimś innym serwerem.?
 

Jeżeli coś mi się przypomni to Edytuje post.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Idk czy to cyrk czy skarga już... Brak wzoru itd. poziom niektórych wypowiedzi pod tym tematem na pewno nie jest ,,profesjonalny". Mute zgaduję że miał swoje podstawy tym bardziej że drugi admin nie zaprzecza @GrubsonWkracza . Już raz była zabawa z danymi więc podobnie za takie coś bez zgody 2-giej osoby perm bez możliwości odwołania się. Ogólnie chyba troszeczkę po ilości postów powinniście ochłonąć, pamiętajmy że to gra która ma sprawiać frajdę... Przestańcie się wyzywać itd. i zacznijcie czerpać z tego dobrą zabawę.

 

 

PS: Wraz z Pixelem na pewno znamy kompetencje swoich adminów...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...