Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Odbanujcie mnie


Shady-NowaLegendaForum

Rekomendowane odpowiedzi

Nick ts: Shady-NowaLegendaForum

Admin ktory Cie zbanowal: chyba jakiś basros

Data i godzina: 28.12.2018, 20:14

Powod bana: Nie mam zielonego pojęcia, widze ze jako reason jest wpisane: 'podszywka'. 

Serwer awp.

Tutaj daje link do bana:

http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:242273271&advType=steamid&Submit

 

Przy okazji składam wniosek o ukaranie moderatora za bezpodstawne banowanie bez żadnego ostrzeżenia.

proszę o odbanowanie

Edytowane przez Shady-NowaLegendaForum
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak na forum możesz mieć taki nick mi nie przeszkadza ale gdy jesteś na serwerze cs go lub ts admin uznał cię za podszywanie się,  mogę ci dać ub pod warunkiem że będziesz grał na innym nicku :)  jeśli ci to nie pasuje nie moja wina na tej serwerowni byłem pierwszy znany pod nazwą pol. Szejdi  

Ps. Kolejnym razem napisz w odpowiednim dziale i zastosuj się do wzoru 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest chore. Ja to zglosze do adminiów i wlasciciela. W Polsce żyje 100 000 piotrków i nich im nie odbiera obywatelstwa bo się tak samo nazywają.

Ty masz nick SH4DY a ja Shady-NowaLegendaForum. Wg Ciebie to jest taki sam nick? Jak grałem na innych serwerowniach to chyba 10 osob miało nick związany z Eminemem i jakoś nikomu to nie szkodziło. Masz za duże ego? To ja zgłoszę to jako próbę dręczenia innych graczy. 

Proszę o odbanowanie, bo to co soba przedstawiasz jest ponizej zachowania gimbusa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Przykre, ale jako kapitalista szanuje prywatnego właściciela. Zmienie nick w grze na Legenda, ale przez was bede musial się sporo napracować aby było wiadomo kim jestem mając inny nick na forum i w grze. 

Ty SH4DY zachowałeś się jak zwykły gimbus i nie pisze tego bo jestem zły tylko stwierdzam fakt.

Temat zamknięty i proszę o unbana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...