Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Prośba o UB


Kamionek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kamionek
SteamID: 
STEAM_0:0:460255978
Ranga na MM i Wingman: Unranked
Stopień w CS:GO: Szeregowy (2. stopień)
Ilość godzin w CS:GO: 11
Admin, który Cię zbanował: 
[AWP] Kamcio39
Mapa, na której dostałeś bana: India bodajrze ;d
Godzina bana: 23:05
Powód bana: wh
Długośc bana: Perm
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Witam. Dostałem na tym serwerze bana za rzekome wh. Administrator zapewne spojrzał na profil i zobaczył 11 godzin gry w cs, co nie pasowało do moich umiejętności strzelania awp. Otóż wyjaśniam. Jakiś rok temu (albo wcześniej) zacząłem gre na tym serwerze pod nickiem Kuntof. Trenowałem i trenowałem, aż w końcu doszedłem do jakiegoś poziomu gry z awp. Po długim czasie dostałem na tamto konto perma za skinchangera. Nie chciało mi się potem wydawać znów pieniędzy na kolejnego cs'a, więc przeniosłem się kilka miesięcy temu na CS 1.6 i tam szlifowałem swoją grę awp na podobnym serwerze. Niedawno dowiedziałem się, że CS:GO jest teraz dostępny za free, więc postanowiłem wrócić do gry. Od razu sprawdziłem, czy Globalelite nadal stoi, gdyż sympatycznie się na tym serwerze grało. Zanim jednak zagrałem ponownie na Globalelite, musiałem poćwiczyć na botach, bo kompletnie nie mogłem się na nowo wczuć w motor tej gry. Nie jestem jeszcze w dobrej formie, ale widzę, że mimo tego już mam skill'a, który traktowany jest przez administracje jako wh i to mnie cieszy :D Jeśli dostanę unbana, to będę mógł dalej szlifować grę awp w CS:GO i przyjemnie spędzać wolny czas. Jeśli nie, to będę musiał szukać innych serwerów, czego nie chcę, bo już się zaklimatyzowałem na Globalelite. Także następnym razem proszę nie patrzeć tylko na czas gry i od razu wlepiać bany, tylko rozpatrzeć dobrze sprawę xd To tyle. Z góry dzięki 

 
P.S.
Już próbowałem złożyć prośbę o ub na stronie globalelite.pl , lecz jest napisany komunikat, że konto nie jest zbanowane xd
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Rozpatrzone] Prośba o UB
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...