Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UB _equilibrium


-equilibrium

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana: _equilibrium
SteamID, na które dostałeś bana: steam3ID: [u:1:113318780] <==Powiedzcie, jeśli chodzi o coś innego.
Admin, który cię zbanował: Mort bądź Meriadon
Powód bana:Rozwinę sytuacje. Dziś miało miejsce bardzo dziwne zdarzenie, które przytrafiło mi się pierwszy raz. Mianowicie chodzi o to, że grałem mecz rankingowy PRZECIW administracji tego serwera. Podchodziłem do tego od początku z dużym dystansem, gdy Mort(muffinek<3Julka) prosił mnie abym dał im wygrać. Było trochę śmiechu gdy Meriadon(global ellite) ustrzelił tam ace z digla. Moich czterech randomowych towarzyszy z litwy reagowało na niego jak na czitera, ale mniejsza o to. Było śmiesznie i zabawnie. Mort dzwonił do mnie na steamie, oraz próbował dezorientować, spamując mi wiadomościami. Nie obrażałem się o to w żadnym wypadku. Mówiłem(żartobliwie oczywiście) dla przykładu: "Ty kurwooooo" i tym podobne. Ostatecznie wygrałem mecz, przez co Mort chyba się dość zdenerwował. Wbiłem na JB pożartować z meczu, lecz po chwili usłyszałem "Ty, ale miałeś dostać perma za obraze, nie?) I dostałem bana. Warto wspomnieć że w moją stronę też padały bluzgi, bo denerwowali się że kupiłem bizona. Nawet bym mógł zrozumieć tego bana gdyby nie fakt, że Mort używał słownictwa gorszego ode mnie. Gdyby Mort wygrał ten mecz z kolegami, na pewno nie wlepili by mi bana.

20019473222646086290_thumb.jpg

 

Długośc bana: Perm
Dlaczego miałbyś dostać UnBana: To zachowanie było po prostu szczeniackie. Dostałem Bana z powodu irytacji admina na to, że przegrał ze mną mecz...Podesłał bym jeszcze co mi pisał po meczu, ponieważ znowu mnie wyzywał. Zdaję się, że mnie zablokował, nie mogę go znaleźć w znajomych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak mógłbym Ci dać bana nie mając admina?

Po drugie zacząłeś nas wyzywać od ''kurw'' bo grałem z MedioNNNN'em a on ma globala więc ty się denerwowałeś i zacząłeś nas wyzywać.

Po trzecie dostałeś bana na 10min jak MedioNNNN mówi i to nie ode mnie tylko od innego admina więc tutaj jest już nie słuszne oskarżenie , że to ja Ci bana dałem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...