Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie Julka


kubaS"

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Julka
Ilość przegranych godzin na serwerze:Gram już 2 miesiące
Wiek:16
Steam ID:STEAM_1:1:66798699
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2-3 godz
Miałeś kiedyś u nas bana:Nigdy
Doświadczenie w adminowaniu: 7/10
Umiejętność obsługi SourceBans:7/10 Nauczę Julkę <3
Dlaczego miałbyś dostać admina:Ponieważ trzymam porządek na serwerze i cały serwer mnie kocha :xd 
Znajomość Regulaminu:10/10
Drobna pomoc pieniężna:Zapłacę za Julkę xd

Pisałem za Julkę ponieważ ma problem z rejestracją.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ;) jebana faworyzacja + dziecinada w wykonaniu kubasa i morta. Jeżeli ja miałbym decydować to polecielibyście wy we 2 a ona została by adminem.

 

 

Trzeba było odchodzić? Z serwa? Nie właśnie a teraz wyjeżdżasz z pretensjami do mnie i do kubasa? że niby ''faworyzacja'' z tym że ja i kubas wchodzimy na serwer i ogarniamy.

 

 

@edit

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Dziecinada powiadasz.Nie chce nic mówić ale praktycznie tylko my z Mortem gramy z Administracji na serwerze i ogarniamy serwer.Nie rozumiem cie dziadek wyjeżdżasz na mnie i na Morta a praktycznie połowa Administracji nie gra na serwerze. Pozdro Ziomuś
@editBuchal/ Nie pisz trzy razy tej samej treści...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia na JB byłam tylko raz bo po prostu mi się nie spodobał. Ale patrząc na tę dyskusje to niedobrze się robi.

 

Jeśli Julka chce zostać Adminem JB po pierwsze powinna sama napisać podanie. Jeśli ma problem z rejestracją powinna napisać chociażby na steamie do któregoś z Administratorów.

 

Bo pisanie "piszę za Julkę bo" "zapłacę za Julkę" sprawia, że przynajmniej z mojej strony wydaje się dziecinna i będzie potrzebować co chwile pomocy bo sama sobie nie poradzi. Proszę was ona ma 16 czy 6?

 

Z tego co widzę na forum jest spora ilość Adminów JB, a wiadomo gdzie kucharek 6 tam nie ma co jeść ; )

 

Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

Pozdrawiam : )

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek nie rozumiem cię. Odchodzisz z serwera i teraz obrażasz twoich kolegów? Serio ja rozumiem że odchodzisz ale to nie powód do obrażania ludzi, których dobrze znasz... Mort po prostu żałobę zrobił na JB jak odszedłeś, a ty tak im się odwdzięczasz? Nie moge uwierzyć jak ludzie umią być fałszywi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fużu mnie też to boli to co napisał Dziadek.Dziadka bardzo lubiłem i nigdy złego słowa o nim nie powiedziałem więc i jak my to z Mortem przeżywaliśmy tym odejściem.Szkoda gadać nigdy nie myślałem że Dziadek zachowa sie w taki sposób 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubas & Mort czekałem tylko na 1 komentarz ze faworyzujecie i oboje otrzymalibyście bana permanentnego na JB - mowiłem o tym martinowi kiedyś ;)  I tak to jest dziecinada co robisz ty kubas jak i mort zachowujecie sie jak 10latki. ;)

HAHAHAHAHAHAAHHHAAHHAHA uśmiałem się aż po uszy po pierwsze brak faworyzacji po drugie nie grasz już na JB globalelite tylko na innym pozdrawiam Cię.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niewiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj ;) Po pierwsze z dzagiem mam dobry kontakt nadal i nie chce zlego na te serwery, ale faworyzacje widać gołym okiem ;) nie hejtuje was ale widze jak jest a faworyzacja na tego typu serwerze = odchodzenie graczy ;) proste i logiczne a tego nie mozesz zaprzeczyć bo mam o wiele wiele wieksze doświadczenie z tego typu serwerami niż ty ;) a i nie zapominaj mort kto sie za tobą wstawił u dzaga jak napisałeś ze odchodzi a potem ze wracasz. Do was nic nie mam ale chyba pomyślicie raz i zobaczycie jak sie zachowujecie ? Hmm? "Julka kocham cie" teksty tego typu są dziecinadą bo i tak jej nie znacie ;) a no sory znacie z internetu, co do zdania i tak ostateczne ma Martin więc nie musicie juz spamić z pretensjami do mnie bo ja nie mam już tutaj głosu, lecz jak sam mowiłem złego nie chce bo dzaga nadal szanuje ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak niewiesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj ;) Po pierwsze z dzagiem mam dobry kontakt nadal i nie chce zlego na te serwery, ale faworyzacje widać gołym okiem ;) nie hejtuje was ale widze jak jest a faworyzacja na tego typu serwerze = odchodzenie graczy ;) proste i logiczne a tego nie mozesz zaprzeczyć bo mam o wiele wiele wieksze doświadczenie z tego typu serwerami niż ty ;) a i nie zapominaj mort kto sie za tobą wstawił u dzaga jak napisałeś ze odchodzi a potem ze wracasz. Do was nic nie mam ale chyba pomyślicie raz i zobaczycie jak sie zachowujecie ? Hmm? "Julka kocham cie" teksty tego typu są dziecinadą bo i tak jej nie znacie ;) a no sory znacie z internetu, co do zdania i tak ostateczne ma Martin więc nie musicie juz spamić z pretensjami do mnie bo ja nie mam już tutaj głosu, lecz jak sam mowiłem złego nie chce bo dzaga nadal szanuje ;)

 

 

Mort niestety z tym się zgodzę co robicie dziecinada

 

znajdźcie sobie dziewczyny wkoncu bo to się robi załosne 

 

co do podania ze względu właśnie na was niestety oddalił bym 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest okazywanie 'przedszkola' przez administratorów serwera. ,,Polecam Julkę kocham ją jestem na tak, zapłacę za Julkę, Nauczę Julkę, Bo cały serwer mnie kocha". I to ma być administracja ?!?!?! Jestem na NIE. Faworyzowanie powinno być karane permanentnym banem na wszystkie serwery.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

I to jest okazywanie 'przedszkola' przez administratorów serwera. ,,Polecam Julkę kocham ją jestem na tak, zapłacę za Julkę, Nauczę Julkę, Bo cały serwer mnie kocha". I to ma być administracja ?!?!?! Jestem na NIE. Faworyzowanie powinno być karane permanentnym banem na wszystkie serwery.

 

Tak dokładnie i tu masz rację bo jeżeli byłbym jeszcze na tej sieci otrzymalibyście bana permamentnego z tego względu ze faworyzjecie a jest to szczególnie zabronione

 

a i tak btw

 

zapewne zaraz napiszecie "Oj Zmoorg zawiodłem się na tobie"  ale niestety tak jest prawda co do julki nic nie mam ale żadnego administratora nie dostała by za to ze jest faworyzowana przez was i innych może jeszcze oddajcie jej swoje skiny w csgo i wszystko inne dziecinada robię przy serwerach wiele czasu i taką sytułację miałem co nie jedną sieć niestety konczyło się to banem ze względu na to ze faworyzowali 

 

Oznaczam też że jak ma być julka sprawdzona w rorli gracza jezeli żaden admin nie patrzy na jej przewinnienia ;) bo jest kobietą zapewne zaraz napiszecie ojj tak mało kobiet w csgo jest a jednakże te kobiety przez administratorów zawsze są faworyzowane i przez to serwery upadają lub tracą graczy

 

True story

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...