Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Lagi w cs go


Gorcol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zgłaszam się z problemem, otóż nie grałem w cs parę miesięcy i wczoraj odpaliłem go i miałem lagi na rankedzie i na uproszczonym, na tyle wielkie, że nie dało się grać, ping mam stały, fps także. Dzisiaj sprawdzałem, lagi nadal są. Sprawdzałem jakieś metody z neta, ale nic nie dawały, tutaj mój sprzęt:

4gb ram

grafika: NVIDA GeForce GTX 750 Ti

procesor: Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz

Powiem tylko, że jak kiedyś grałem to lagów nie miałem. Gram też w Paladins i tam lagów nie mam w ogóle, a wyniki z speedtest.net prezentują sie następująco:

Ping: 2

Pobieranie: 92mbps

Wysyłanie: 11mbps

Lagi wyglądają na zasadzie, że wszyscy się zatrzymują i po chwili pojawiają się w innym miejscu. Liczę na pomoc, z góry dzięki :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gorcol napisał:

Witam, zgłaszam się z problemem, otóż nie grałem w cs parę miesięcy i wczoraj odpaliłem go i miałem lagi na rankedzie i na uproszczonym, na tyle wielkie, że nie dało się grać, ping mam stały, fps także. Dzisiaj sprawdzałem, lagi nadal są. Sprawdzałem jakieś metody z neta, ale nic nie dawały, tutaj mój sprzęt:

4gb ram

grafika: NVIDA GeForce GTX 750 Ti

procesor: Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz

Powiem tylko, że jak kiedyś grałem to lagów nie miałem. Gram też w Paladins i tam lagów nie mam w ogóle, a wyniki z speedtest.net prezentują sie następująco:

Ping: 2

Pobieranie: 92mbps

Wysyłanie: 11mbps

Lagi wyglądają na zasadzie, że wszyscy się zatrzymują i po chwili pojawiają się w innym miejscu. Liczę na pomoc, z góry dzięki :)

masz packet lossy i choke?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dzień Dobry,  tutaj młodszy Aspirant Komendy Wojewódzkiej Policji w Podlasiu, przyjmuję zgłoszenie. Aby panu pomóc muszę zadać parę pytań.

1. Kiedy pojawiają się lagi i jak wyglądają, są takie krótkie totalne zawiechy, że nie możesz nic zrobić i ekran ci się freezuje przez kilka sekund czy może są mega duże spadki fpsów?

2. Jakie ma Pan ustawienia graficzne w CS:GO?

3. Na jakiej gra Pan rozdziałce?

Edytowane przez Harmless
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2019 o 17:04, Harmless napisał:

Dzień Dobry,  tutaj młodszy Aspirant Komendy Wojewódzkiej Policji w Podlasiu, przyjmuję zgłoszenie. Aby panu pomóc muszę zadać parę pytań.

1. Kiedy pojawiają się lagi i jak wyglądają, są takie krótkie totalne zawiechy, że nie możesz nic zrobić i ekran ci się freezuje przez kilka sekund czy może są mega duże spadki fpsów?

2. Jakie ma Pan ustawienia graficzne w CS:GO?

3. Na jakiej gra Pan rozdziałce?

1. Zatrzymują się wszyscy w miejscu i po chwili pojawiają się w innej pozycji

2. Jak dobrze kojarze to wszystko na niskie

3. 4:3 1024x768

W dniu 1.01.2019 o 21:20, michuba02 napisał:

masz packet lossy i choke?

 nie ogarniam o co chodzi xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pytanka:

Jakie masz zużycie procka przy graniu w cs'a?

Na jakich trybach wstępują lagi, na mm'ach, na jailbreak'y na hns'ie czy mozna na każdym serwerze.

Nie wiem jak dokładnie wygląda ten lag, jakbyś nagrał go jakoś np. telefonem to było by super

Ale do tego czasu mam kilka tip'ówm które mogą ale nie muszą pomóc.

1.

Możliwe, że jakieś programy ci w tle działają, sprawdź pod ctrl+shift+esc (menadżer zadań) w zakładce szczegóły co ci zabiera najwięcej pamięci, możliwe że ten program/te programy ci przeciążają procka i przez to masz chwilowe lagi

2.

Spróbuj sprawdzić spójność plików na steam, w ostateczności spróbuj reinstall cs'a.

3.

Daj w menadżerze zadań cs'owi priorytet wysoki. Prawym na cs.exe/ustaw priorytet/wysoki

 

1 i 3 to tipy które dotyczą fpsów i zużycia cpu przez cs'a

ale w przypadku gdy twój procek nie jest przeciążony (85-100% zużycia) podczas gry w cs'a to jedyna pomoc jaka mi przychodzi do głowy to "2."

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

To o czym piszesz pasuje do wzrostu wartości var.
Wpisz w konsoli komendę net_graph
Powinno Ci wyświetlić informacje o tym co się dzieje z Twoim CSem (ilość fps, var, loss, choke tutaj znajdziesz).

Poszukaj wartości var i daj znać czy podczas lagów nagle wzrasta.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...