Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zaakceptowano] Propozycja ws. deathruna


SloW

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł, by odrobinkę usprawnić grę na jailbreak'u. Proponuję wprowadzenie zasady, która by zabraniała wardenowi rozpoczęcie gry z mapy - deathruna, gdy nie ma wystarczającej liczby żywych, nie zbuntowanych więźniów. Bez sensu jest wybieranie przez wardena deathruna, gdzie żyje 2 TT, jeden zginie na pierwszej pułapce i ten drugi musi to całe przejść żeby dostać życzenie (99.99% niemożliwe). Oczywiście są wyjątki (życzenie terrorysty, itp.). Co o tym myślicie i jaki ewentualny limit byłby OK? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
23 godziny temu, DamiannnN napisał:

Dobry pomysł. Moim zdaniem można wprowadzić coś takiego. Jeśli chodzi o limit to jak dla mnie minimum tt do deathruna to 6 osób ?.

 

                              Pozdrawiam DamiannN

 

22 godziny temu, RufusiKK_2017 napisał:

Myślę, że pomysł jest całkiem dobry, a limit to tak 6-8 osób.

Jestem za Piateczka przynajmniej 6 osób 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Wybaczcie, że się wypowiem, ostatnio na JB grałem x czasu temu, ale... 

To nie można w przypadku 2 więźniów dać tak, że ten który zostanie, dostaje życzenie? Niekoniecznie musi przechodzić, skoro jest to niemalże niemożliwe, a jak warden uzna, że to jest nie fair, to nie będzie tego robić gdy ma tylko 2 TT. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
1 godzinę temu, Dante napisał:

Wybaczcie, że się wypowiem, ostatnio na JB grałem x czasu temu, ale... 

To nie można w przypadku 2 więźniów dać tak, że ten który zostanie, dostaje życzenie? Niekoniecznie musi przechodzić, skoro jest to niemalże niemożliwe, a jak warden uzna, że to jest nie fair, to nie będzie tego robić gdy ma tylko 2 TT. 

Jeśli rozgrywkę zaczyna się w ten sposób, że osoba, która przejdzie ma życzenie - automatycznie kiedy jedna osoba zginie, a druga jeszcze nie, ale nie przeszła jeszcze, wygra - to najzwyczajniej niesprawiedliwe. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...