Skocz do zawartości
Prutas

[Zbanowany] Skarga za Bugowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:14
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):
hatfu STEAM_1:1:237902808
Rocket_Bez_Groda STEAM_1:0:147007748
Dąbek M STEAM_1:1:67759417
Czarny Magik STEAM_1:1:458415464
Nick Oskarżyciela: Prutas https://steamcommunity.com/id/Prutaslife/
SteamID oskarżonego:STEAM_1:1:237902808,STEAM_1:0:147007748,STEAM_1:1:67759417,STEAM_1:1:458415464
Gdzie to się wydarzyło: Na serverze JB
Data zdarzenia:11.01.2019 
Opis Sytuacji:Więźniowie otwierają sobie cele granatem uniemożliwiając prowadzenie
Dowody: Gracz https://steamcommunity.com/profiles/76561198363405530/ może potwierdzić 
Czego oczekujesz: bana na 7 dni dla każdego
Edytowane przez Prutas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1 Gdzie to chodzi o mapę po 2 nie wierzy się na słowo graczom po 3 to jest uznawane jako bunt, jeżeli robili to za często może zostać to ukarane.

Jeśli robili to przez całą mapę lub przez jej większość jestem za banem od 1-3 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, RufusiKK_2017 napisał:

Po 1 Gdzie to chodzi o mapę po 2 nie wierzy się na słowo graczom po 3 to jest uznawane jako bunt, jeżeli robili to za często może zostać to ukarane.

Jeśli robili to przez całą mapę lub przez jej większość jestem za banem od 1-3 dni

UPS, przypał. Otwieranie cel granatem to bugowanie mapy :p

//zajmę się tym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakbyś mógł mi pokazać pkt w regulaminie, bo czytałem ostatnio 3 razy, jeszcze raz przed chwilą i nie znalazłem, że za to jest ban

EDIT: już zostało mi wytłumaczone xd więc można usunąć tą odp :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ewel♡ napisał:

UPS, przypał. Otwieranie cel granatem to bugowanie mapy :p

//zajmę się tym. 

Aaaa, to nie wiedziałem, że to sie zalicza pod bugowanie mapy. Mój błąd. btw no przypał troche jest xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra kolego, po 1 robiłeś dużo freekilli na mapie, po 2 nie ogarniałeś ct to wszyscy ci się buntowali, po 3 napisałeś to tylko przez bunty na mapie, po 4 groziłeś nam banem, a po 5 sam mam dużo na skargę na ciebie ;). Jak piszesz skargę to nie lataj po adminach... albo tak samo jak dziś Boguś wbił to żeś darł mordę tylko żeby zbanował... Powodzenia ;)

Jak w jaki kolwiek sposób dostane bana, chciałbym żeby administracja dowiedziała się troche o to tobie. 

Według mnie używanie granata do otwarcia celi to nie Bug tylko użycie mózgu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Czarny Magik może i użyłeś mózgu, ale w sposób niezgodny z regulaminem. Otworzyć cele można po przez wardena lub CT, a także kupić w sklepie. Więc jest to bugowanie mapki. Jeśli ty masz jakiś problem lub skargę napisz to w odpowiednim dziale proste, a nie wypisujesz swoje problemy pod skarga na ciebie. Nie chodzi tutaj o to że kogoś bronię po prostu stwierdzam fakty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://steamcommunity.com/profiles/76561198014384764/ dodawajcie na steamie i piszcie jeśli nawet nie jestem na serwerze to na steamie jestem praktycznie 24/7.

Wejdę dam bana i po sprawie a tak to trzeba demka sprawdzać i wgl dużo roboty xDDDD

Otwieranie cel za pomocą granatu,pistoletu jest to bugowanie mapy proponuję przed grą przeczytać regulamin :) 

@Czarny Magik  napisz osobną skargę i opisz całą sytuacje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.