Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zbanowany] Skarga za Bugowanie


Prutas

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:14
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):
hatfu STEAM_1:1:237902808
Rocket_Bez_Groda STEAM_1:0:147007748
Dąbek M STEAM_1:1:67759417
Czarny Magik STEAM_1:1:458415464
Nick Oskarżyciela: Prutas https://steamcommunity.com/id/Prutaslife/
SteamID oskarżonego:STEAM_1:1:237902808,STEAM_1:0:147007748,STEAM_1:1:67759417,STEAM_1:1:458415464
Gdzie to się wydarzyło: Na serverze JB
Data zdarzenia:11.01.2019 
Opis Sytuacji:Więźniowie otwierają sobie cele granatem uniemożliwiając prowadzenie
Dowody: Gracz https://steamcommunity.com/profiles/76561198363405530/ może potwierdzić 
Czego oczekujesz: bana na 7 dni dla każdego
Edytowane przez Prutas
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po 1 Gdzie to chodzi o mapę po 2 nie wierzy się na słowo graczom po 3 to jest uznawane jako bunt, jeżeli robili to za często może zostać to ukarane.

Jeśli robili to przez całą mapę lub przez jej większość jestem za banem od 1-3 dni

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
49 minut temu, RufusiKK_2017 napisał:

Po 1 Gdzie to chodzi o mapę po 2 nie wierzy się na słowo graczom po 3 to jest uznawane jako bunt, jeżeli robili to za często może zostać to ukarane.

Jeśli robili to przez całą mapę lub przez jej większość jestem za banem od 1-3 dni

UPS, przypał. Otwieranie cel granatem to bugowanie mapy :p

 

//zajmę się tym. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dobra kolego, po 1 robiłeś dużo freekilli na mapie, po 2 nie ogarniałeś ct to wszyscy ci się buntowali, po 3 napisałeś to tylko przez bunty na mapie, po 4 groziłeś nam banem, a po 5 sam mam dużo na skargę na ciebie ;). Jak piszesz skargę to nie lataj po adminach... albo tak samo jak dziś Boguś wbił to żeś darł mordę tylko żeby zbanował... Powodzenia ;)

Jak w jaki kolwiek sposób dostane bana, chciałbym żeby administracja dowiedziała się troche o to tobie. 

 

Według mnie używanie granata do otwarcia celi to nie Bug tylko użycie mózgu ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

@Czarny Magik może i użyłeś mózgu, ale w sposób niezgodny z regulaminem. Otworzyć cele można po przez wardena lub CT, a także kupić w sklepie. Więc jest to bugowanie mapki. Jeśli ty masz jakiś problem lub skargę napisz to w odpowiednim dziale proste, a nie wypisujesz swoje problemy pod skarga na ciebie. Nie chodzi tutaj o to że kogoś bronię po prostu stwierdzam fakty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

https://steamcommunity.com/profiles/76561198014384764/ dodawajcie na steamie i piszcie jeśli nawet nie jestem na serwerze to na steamie jestem praktycznie 24/7.

Wejdę dam bana i po sprawie a tak to trzeba demka sprawdzać i wgl dużo roboty xDDDD

Otwieranie cel za pomocą granatu,pistoletu jest to bugowanie mapy proponuję przed grą przeczytać regulamin :) 

@Czarny Magik  napisz osobną skargę i opisz całą sytuacje 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...