Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Bezpodstawne zbanowanie.


whatdoyoumean noname

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: wdym nn

SteamID: STEAM_1:0:462901803

Admin Który Cie zbanował: SH4DY

Powód bana: Wallhack

Długość Bana; Permanentnie

Godzina o której dostałeś bana; 00;42

Mapa na jakiej dostałeś bana: -

Demko z mapy: -

Dlaczego miałbyś dostać unbana?:

Ban został zastosowany na mnie bez jakich podstaw, także obstawiam że nie jest posiadany jakikolwiek dowód rzeczowy.

tl;dr Zostałem prawdopodobnie zbanowany ponieważ po prostu sh4dy się zdenerwował i dostał parę tapów nic więcej. 

Ban był całkowicie bez pod stawny.

Także na surcebans nie widnieje żadne demko :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje konto nawet nie posiada 2 poziomu a i w tym nie masz 60 h w cs go, a wszystkie osoby które mają poniżej 60 h nie będą mogły wbić na serwer :)

Nie zdenerwowałem się tylko wszedłem na spect i ogl jak grasz i po prostu nic nie sprawdzałeś tylko od razu w typa byłeś wcelowany i nie tylko ja tak sądziłem, postaram się skombinować demko i sam zobaczysz :)

@Dzagu wyśle mi demko z dnia 12.01.2019 godz 00.35 około 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem że nie wiesz że istnieje takie coś jak "Smurf" tak samo fakt że to że nie umiesz kogoś zabić nie znaczy żeby bezpodstawnie go banować.

Oczekuje na demko, pozdrawiam.

Przy takim graniu jak ja z tego co widziałem od buta z 4 osoby w tym samym momencie powinny odpaść no ale ktoś się zdenerwował :) 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, whatdoyoumean noname napisał:

 

Rozumiem że nie wiesz że istnieje takie coś jak "Smurf" tak samo fakt że to że nie umiesz kogoś zabić nie znaczy żeby bezpodstawnie go banować.

Oczekuje na demko, pozdrawiam.

Przy takim graniu jak ja z tego co widziałem od buta z 4 osoby w tym samym momencie powinny odpaść no ale ktoś się zdenerwował :) 

 

*Grania na drugim koncie, 1 konto na 1 osobę

Taki regulamin jest tylko na main koncie a nie na smurfie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 minuty temu, michuba02 napisał:

*Grania na drugim koncie, 1 konto na 1 osobę

Taki regulamin jest tylko na main koncie a nie na smurfie 

 

 

Pokaż mi jakiś dowód że byłem wcześniej na waszym serwerze innym kontem :) Nie zrobisz tego bo mnie nie było, tym samym nie złamałem w praktyce regulaminu.

 

Także jest podpunkt cytuje:"*Administrator musi być obiektywny i sprawiedliwy"

A tutaj nawet dowodów nie widzę :)

Przestrzeganie regulaminu powinno działać w obie strony.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, whatdoyoumean noname napisał:

 

 

Pokaż mi jakiś dowód że byłem wcześniej na waszym serwerze innym kontem :) Nie zrobisz tego bo mnie nie było, tym samym nie złamałem w praktyce regulaminu.

 

Także jest podpunkt cytuje:"*Administrator musi być obiektywny i sprawiedliwy"

A tutaj nawet dowodów nie widzę :)

Przestrzeganie regulaminu powinno działać w obie strony.

a dobra mój błąd sorka ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

25 minut temu, SH4DY napisał:

Twoje konto nawet nie posiada 2 poziomu a i w tym nie masz 60 h w cs go, a wszystkie osoby które mają poniżej 60 h nie będą mogły wbić na serwer :)

Nie zdenerwowałem się tylko wszedłem na spect i ogl jak grasz i po prostu nic nie sprawdzałeś tylko od razu w typa byłeś wcelowany i nie tylko ja tak sądziłem, postaram się skombinować demko i sam zobaczysz :)

@Dzagu wyśle mi demko z dnia 12.01.2019 godz 00.35 około 

 

Co do twojej wypowiedzi w aktualnym wykazie regulaminu nie widnieje nigdzie taka informacja o minimalnej ilości godzin czy też wymaganiu 2 poziomu w grze żeby uczestniczyć w rozgrywkach na waszych domenach :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SH4DY napisał:

I sam się wkopałeś ze grasz na 2 koncie :) regulamin jasno mówi, że jedna osoba = jedno konto 

Oraz w regulaminie pisze ze administrator, a z tego co widzę jestem opiekunem :) 

Niczym się nie wkopałem, nie interpretuj regulaminu na swoją korzyść bo nie masz argumentów.

Jedyne konto którego używałem na waszej domenie to to które właśnie zostało zbanowane.

Jeżeli uważasz że jest inaczej i że masz powód żeby interpretować moje słowa na swoją korzyść poproszę o dowód.

 

Możecie sprawdzić logi, czy ktoś logował się z mojego IP na wasz serwer wcześniej :)  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, whatdoyoumean noname napisał:

 

Co do twojej wypowiedzi w aktualnym wykazie regulaminu nie widnieje nigdzie taka informacja o minimalnej ilości godzin czy też wymaganiu 2 poziomu w grze żeby uczestniczyć w rozgrywkach na waszych domenach :)

Proszę masz tu link o tym 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SH4DY napisał:

Proszę masz tu link o tym 

 

"Dla każdego servera globalelite może zostać dodany tryb że tylko gracze który mają prima może wejść na server co może zredukować liczbe chiterów moja propozycja jak by to zostało dodane" 

Tym samym nie widzę w całej sekcji tego tematu jednolitej odpowiedzi co do tego czy jest to wprowadzone czy nie :)

Edytowane przez whatdoyoumean noname
błąd językowy
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie post w tym temacie dodany 22 grudnia i masz tam jasne napisane przez właściciela, i o tym nie muszę informować w swoim regulaminie bo będzie to ustawione na kilku serwerach, nie spamuj już tylko zawiadomię cię o demku i sam zobaczysz albo proponuję wejść na ts i tam wszystko wyjaśnić, i powiedz mi jeśli masz mein konto po co wchodzisz na serwer z smurf konta ? odpowiedz jest raczej oczywista :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SH4DY napisał:

Zobacz sobie post w tym temacie dodany 22 grudnia i masz tam jasne napisane przez właściciela, i o tym nie muszę informować w swoim regulaminie bo będzie to ustawione na kilku serwerach, nie spamuj już tylko zawiadomię cię o demku i sam zobaczysz albo proponuję wejść na ts i tam wszystko wyjaśnić, i powiedz mi jeśli masz mein konto po co wchodzisz na serwer z smurf konta ? odpowiedz jest raczej oczywista :)

Jaka jest odpowiedź?

Brak możliwości grania sobie na moim "main" koncie które dopiero stworzyłem?

Z chęcią mogę wejść na ts3 bo widocznie argumentacja Ci się kończy.

Ja jedynie odpowiadam na to co jest w moją stronę skierowane.

 

Ps. Skoro nie ma tego w regulaminie prawnie nie muszę się tego stosować :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SH4DY napisał:

Jeśli to jest twoje mein konto to nie wiem gdzie się tak nauczyłeś strzelać i tak pewnie wychodzić w typa wcelowanego jeśli masz przegrane kilka godzin sugerując się tym kontem na którym grasz na serwerze 

Może nauczyłem się z wcześniejszej wersji gry np. CS;S, CS 1.6 a po prostu zapomniałem loginu do konta i zrobiłem nowe skoro CS;GO jest darmowy? :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, whatdoyoumean noname napisał:

Może nauczyłem się z wcześniejszej wersji gry np. CS;S, CS 1.6 a po prostu zapomniałem loginu do konta i zrobiłem nowe skoro CS;GO jest darmowy? :)

haha login oraz hasło można przypomnieć za pomocą e-mail ale znając ciebie tam też zapominałeś pasów i takie twoje wytłuczenie będzie to chociaż pokaż swoje stare konto steam chyba pamiętasz swój pseudonim 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

7 minut temu, whatdoyoumean noname napisał:

No aż jestem Ciekawy co się potwierdzi, to że jako admin próbny skaczesz mu koło ogonka nic nie potwierdza :D

typie nie wiem co masz do mnie, ja do cb kultularny jestem a ty z takimi tekstami wjeżdzasz ;) było mi cb szkoda ale tera już wiem że @SH4DY podjął dobrą decyzje :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

5 minut temu, SH4DY napisał:

haha login oraz hasło można przypomnieć za pomocą e-mail ale znając ciebie tam też zapominałeś pasów i takie twoje wytłuczenie będzie to chociaż pokaż swoje stare konto steam chyba pamiętasz swój pseudonim 

Oczywiście że znam, daj mi chwilę już parę lat jest nie aktywne :) https://steamcommunity.com/profiles/76561198027832311

Edytowane przez whatdoyoumean noname
poprawka linku do profilu
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Może i nie mój dział i teoretycznie nie powinienem się wypowiadać, ale kiedy to przeczytałem, to wygląda tak, jak by Ci nie zależało na tym UB. Ubliżanie Adminowi, nie ważne czy próbnemu, czy nie co to ma być w ogóle? Pisanie, że skacze koło ogona opiekuna, no co to jest w ogóle? Dodatkowo będąc aroganckim nie zdobędziesz tego UB. Tak po za tym jest coś takiego jak opcja "EDYTUJ", jeśli zapomniałeś czegoś napisać to tego użyj taka podpowiedź ;) 

BTW; Czasami na demko trzeba poczekać, a gdybym ja miał coś tutaj do powiedzenia większego w tej sprawie nie dostał byś tego UB, zwłaszcza wkopując się kilkoma swoimi argumentami.

Miłego Wieczoru :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, RufusiKK_2017 napisał:

Może i nie mój dział i teoretycznie nie powinienem się wypowiadać, ale kiedy to przeczytałem, to wygląda tak, jak by Ci nie zależało na tym UB. Ubliżanie Adminowi, nie ważne czy próbnemu, czy nie co to ma być w ogóle? Pisanie, że skacze koło ogona opiekuna, no co to jest w ogóle? Dodatkowo będąc aroganckim nie zdobędziesz tego UB. Tak po za tym jest coś takiego jak opcja "EDYTUJ", jeśli zapomniałeś czegoś napisać to tego użyj taka podpowiedź ;) 

BTW; Czasami na demko trzeba poczekać, a gdybym ja miał coś tutaj do powiedzenia większego w tej sprawie nie dostał byś tego UB, zwłaszcza wkopując się kilkoma swoimi argumentami.

Miłego Wieczoru :) 

Ale nie masz idź się zajmij HNS :)

Również pozdrawiam i dalej czekam na dowody.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
W dniu 12.01.2019 o 01:24, SH4DY napisał:

I sam się wkopałeś ze grasz na 2 koncie :) regulamin jasno mówi, że jedna osoba = jedno konto 

Oraz w regulaminie pisze ze administrator, a z tego co widzę jestem opiekunem :) 

Według mnie to, że ktoś posiada drugie konto w csie, to nie wasza sprawa, skoro tym poprzednim nie wchodził na serwery. Nie złamał tym sposobem regulaminu, więc ja uważam, że ten argument o tym, że jeden gracz - jedno konto, jest totalnie z dupy. Ja sama mam inne konto, ale z niego już dawno nie korzystam, a mogłabym. Na serwery nasze też nie wchodziłam z niego, więc co to w ogóle jest za argumentacja?  Różne są sytuacje. Rozumiem, że jesteś opiekunem serwera, ale trochę pokory. Trzeba rozstrzygać takie sytuacje obiektywnie, a nie pod siebie. Mogłeś się pomylić. Jak już będzie dostępne demko, można poprosić kogoś równie  doświadczonego w sprawdzaniu cheaterow o zerkniecie na demko, jeśli nie jesteś przekonany o słuszności bana. :) #NoOffense! 

 

A co do oskarżonego - @whatdoyoumean noname na twoim miejscu bym już siedziała cicho i czekała na rozwój sytuacji. Twoje komentarze nic nie wnoszą w tej chwili, a możesz sobie już tylko zaszkodzić na razie. 

 

 

//Sorki, że się wypowiadam w nie swoim dziale, ale po prostu uznałam, że ten zarzut o multikoncie to przesada. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...