Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[HNS] Inga #degrad


BobPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Chyba wypadałoby się wypowiedzieć.

Od niedawna jak większość z was wie zaczelam streamowac  I Robię to już w miarę na poważnie. Szykuje mi się parę współpracy + dostalam kod twórcy od Epic Games :D w między czasie chodzę do pracy. Moje życie wygląda od paru miesięcy tak ze albo jestem w pracy albo streamuje. Plus teraz mam jeszcze przeprowadzke na glowie do UK bo do marca musze tam w pelni zamieszkac. Niestety widzowie moi są Fortnitowi co oznacza że przy każdej próbie odpalenia csa duża część z nich wychodziła. Aktualnie muszę trzymać średnia bo jestem blisko osiągnięcia partnerstwa z Twitchem. Jak tylko zdobęde partnera wroce do Csa A przy tym na serwery! :D poza tym macie całkiem niezła reklamke teraz bo na moim streamie są widoczne loga GlobalElite.pl + czesto o nim wspominam :D będę cały czas supportowac wasza serwerownie jako Iz ranga Redaktor jeszcze nie została mi ściągnięta (chyba) wiec jezeli potrzebujecie jakiegokolwiek wsparcie czy to finansowego czy to jakiego innego śmiało piszcie! (Ale najlepiej na fb bądź insta bo do steam aktualnie nie mam dostępu) I no można pomyśleć nad jakimś live w pełni poświęconym serwerowni (cel donate na rozwój itd) Ale to tak jak mówię gdy tylko dostanę partnera zaangażuje się bardziej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...