Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Do ludzi co lubią być w CT


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

chciałbym tylko przekazać pewną rzecz do ludzi co lubią prowadzić w ct. Od nie dawna prowadzenie mapy przez ct zaczeło wyglądać tak: Ostatnia Reakcja, Quiz, co mam w ręku, i tego typu zabawy. Nie chce żeby posypały się bany po prostu nudne jest siedzenie w kajdankach i patrzenie jak warden se skacze po mapie zadając jakieś Quizy i tego typu gry. Rozumiem że może nie każdy umie dobrze prowadzić lecz człowiek uczy się na błędach, moim zdaniem powinliście zabierać TT częściej na Mapę. Sam regulamin tak mówi... Nie jest to żadne grożenie tylko prośba. 

      Z góry dzięki, Czarny Magik

 

///Policyjna prowokacja została uznana jako zwykle słowo terro i nie jest oznaką buntu. (Thx @Ewel♡)

Policyjna prowokacja górą!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Dodam od siebie:

NIE MA czegoś takiego, jak wydanie polecenia 'szereg na tej lini', po czym gdy ktoś już wyjdzie, by go ustawić - zabijacie, bo 'nie pozwoliliscie isc'!!!!!!!! Bez sensu zmylka, to na maxa zniechęca do gry. Dodałam ostatnio w regulaminie, bo słyszałam, że niektórzy admini mówią, że tak można. BZDURA!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Ewel♡ popieram, i nie rozumiem ludzi którzy co rundę wydają fajki na zabicie ct przed otwarciem cel tylko po to że być „Fajnym”... Ten tryb polega na zabawie a jak komuś się nie podoba zapraszam na inne serwery globalelite.pl np. Arenki tam można se postrzelać ;)

// Rozumiem że bunt to bunt jak to i w JB lecz nie po 5 sekundach nowej rundy

Edytowane przez Czarny Magik
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
24 minuty temu, Czarny Magik napisał:

@Ewel♡ popieram, i nie rozumiem ludzi którzy co rundę wydają fajki na zabicie ct przed otwarciem cel tylko po to że być „Fajnym”... Ten tryb polega na zabawie a jak komuś się nie podoba zapraszam na inne serwery globalelite.pl np. Arenki tam można se postrzelać ;)

Akurat między innymi na tym ten tryb też polega, ale z głową

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Odnośnie tematu to moim zdaniem same kajdanki mocno ograniczają terro, bo sobie warden z zastępcą zakajdunkują wszystkich i terro może tylko czekać na śmierć. Już nie wspominam o tych sytuacjach z szeregiem. Jeden warden powie, że szereg na linii i zabije tych co nie utworzą, a drugi zabije tych co właśnie poszli na linie. Odechciewa się grać czasami. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
18 minut temu, Halmer napisał:

Odnośnie tematu to moim zdaniem same kajdanki mocno ograniczają terro, bo sobie warden z zastępcą zakajdunkują wszystkich i terro może tylko czekać na śmierć. Już nie wspominam o tych sytuacjach z szeregiem. Jeden warden powie, że szereg na linii i zabije tych co nie utworzą, a drugi zabije tych co właśnie poszli na linie. Odechciewa się grać czasami. 

Masz propozycje co do jakiegoś pkt w regulaminie, który by zwalczyl to trajhardowanie? ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
6 minutes ago, Ewel♡ said:

Masz propozycje co do jakiegoś pkt w regulaminie, który by zwalczyl to trajhardowanie? ;)

 

W regulaminie niezbyt, ale może ograniczenie kajdanek do mniejszej ilości i zabranie tej możliwości zastępcy.  Np. warden ma 3 sztuki, na wszelki wypadek. Druga opcja to w ogóle wywalenie tego, kiedyś nie było kajdanek i jakoś się grało :)

 

@edit: chyba, że pytałaś o sytuację z linią to brak pomysłu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
1 minutę temu, Halmer napisał:

 

W regulaminie niezbyt, ale może ograniczenie kajdanek do mniejszej ilości i zabranie tej możliwości zastępcy.  Np. warden ma 3 sztuki, na wszelki wypadek. Druga opcja to w ogóle wywalenie tego, kiedyś nie było kajdanek i jakoś się grało :)

Któregoś razu specjalnie zwiększylismy liczbę kajdanek do 5, bo jak były 3, to nie wystarczało.. Ale widzę, że teraz popadają gracze ze skrajności w skrajność. Generalnie kajdanki się przydają, bo to redukuje bunty, ale zdrugiej strony jest jak mówisz.

 

Ewentualnie może wymyślić by taki punkt, który by mówił, że nie można użyć kajdanek w pierwszych 2-3 minutach rundy. Może dzięki temu trochę się ockna, że są inne możliwości na rozgrywkę, a kajdanki będą ostatecznością. Co sądzicie? + usuniemy opcje, że zastępca może kajdankowac, ewentualnie za zgodą wardena.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
25 minutes ago, Ewel♡ said:

Któregoś razu specjalnie zwiększylismy liczbę kajdanek do 5, bo jak były 3, to nie wystarczało.. Ale widzę, że teraz popadają gracze ze skrajności w skrajność. Generalnie kajdanki się przydają, bo to redukuje bunty, ale zdrugiej strony jest jak mówisz.

 

Ewentualnie może wymyślić by taki punkt, który by mówił, że nie można użyć kajdanek w pierwszych 2-3 minutach rundy. Może dzięki temu trochę się ockna, że są inne możliwości na rozgrywkę, a kajdanki będą ostatecznością. Co sądzicie? + usuniemy opcje, że zastępca może kajdankowac, ewentualnie za zgodą wardena.

No akurat to z kajdankami to moje zdanie, a jak wiadomo ile osób tyle opinii. Ja akurat mam tak, że nie lubi być zakajdankowany i przenoszony po mapie przez wardena. Rozumiem, że to jest dla nich bezpieczniejsze, ale też to jest nudniejsze z perspektywy TT. No bo taki więzień nawet nie musi dotykać myszki i klawiatury, żeby grać ;)

 

Jeszcze taki offtopic. Myśleliście coś, żeby dodać więcej map? Bo w tym momencie według forum jest 10 map, z czego cloudsy są wyłączone( przynajmniej ktoś pisał, że się bugowały i zostały wyłączone). To trochę mało, szczególnie, że taki jb_summer_jail nie ma zbyt dużo opcji zabaw na mapie. Zdaję sobie sprawę, że łatwo wymagać - sam mógłbym jakiś map poszukać zamiast marudzić, że mało. Może po sesji :>

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
33 minuty temu, Ewel♡ napisał:

Ewentualnie może wymyślić by taki punkt, który by mówił, że nie można użyć kajdanek w pierwszych 2-3 minutach rundy. Może dzięki temu trochę się ockna, że są inne możliwości na rozgrywkę, a kajdanki będą ostatecznością. Co sądzicie? + usuniemy opcje, że zastępca może kajdankowac, ewentualnie za zgodą wardena.

Jestem za tym by w pierwszych 3 minutach nie można użyć kajdanek i lepiej usunąć opcje że zastępca może kajdankowac. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
4 minuty temu, Halmer napisał:

No akurat to z kajdankami to moje zdanie, a jak wiadomo ile osób tyle opinii. Ja akurat mam tak, że nie lubi być zakajdankowany i przenoszony po mapie przez wardena. Rozumiem, że to jest dla nich bezpieczniejsze, ale też to jest nudniejsze z perspektywy TT. No bo taki więzień nawet nie musi dotykać myszki i klawiatury, żeby grać ;)

 

Jeszcze taki offtopic. Myśleliście coś, żeby dodać więcej map? Bo w tym momencie według forum jest 10 map, z czego cloudsy są wyłączone( przynajmniej ktoś pisał, że się bugowały i zostały wyłączone). To trochę mało, szczególnie, że taki jb_summer_jail nie ma zbyt dużo opcji zabaw na mapie. Zdaję sobie sprawę, że łatwo wymagać - sam mógłbym jakiś map poszukać zamiast marudzić, że mało. Może po sesji :>

Zmienimy mapy, ale jak napisałeś - po seksi, bo dzagu teraz nie da rady raczej 

 

3 minuty temu, Boguś napisał:

Jestem za tym by w pierwszych 3 minutach nie można użyć kajdanek i lepiej usunąć opcje że zastępca może kajdankowac. 

Myślę, że tak właśnie zrobimy:) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Za moich czasów nie było kajdanek i jakoś CT dawali rade zwalczyć bunt terro, ogólnie co wejdę na serwer każdy warden daje mi kajdanki bo boi się ze się zbuntuje, według mnie bezsens bo gra się bardzo szybko nudzi, proponował bym zmniejszyć ilość buntów dla jednego terrorysty np. do 2 albo 1  :) + sklep odblokować dopiero po 2-3 min rudny aby nikt nie mógł zabijać ct na początku rundy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
6 godzin temu, SH4DY napisał:

Za moich czasów nie było kajdanek i jakoś CT dawali rade zwalczyć bunt terro, ogólnie co wejdę na serwer każdy warden daje mi kajdanki bo boi się ze się zbuntuje, według mnie bezsens bo gra się bardzo szybko nudzi, proponował bym zmniejszyć ilość buntów dla jednego terrorysty np. do 2 albo 1  :) + sklep odblokować dopiero po 2-3 min rudny aby nikt nie mógł zabijać ct na początku rundy. 

Zredukowałbym liczbę buntów na mapę do 4 bo 5 to jednak chyba za dużo i nie można by było co rundę się buntować. A sklep powinien być otwarty tak jak jest. @Ewel♡ co myślisz? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Co do punktu w regulaminie powinno moim zdaniem być dodane że kajdanki używa się w sytuacji krytycznej np. gdy 1 z ct zginie, gdy jeste więcej niż 1 zbuntowana osoba, gdy warden zginie można użyć kajdanek zamiast pozycji buntu, gdy nagle zacznie strzelać zbuntowana osoba (przydaje się bo często kiedy zaczynamy się strzelać z buntowaną osobą zawsze wjedzie jakaś kosa w żebro), lub gdy zbuntowana osoba chce powrócić zastępca może ją przynieść wardenowi w kajdankach. Jak narazie to jest mój pomysł, od jakiegoś czasu ct zaczeło używać kajdanek nawet do ostatniej reakcji...

@Ewel♡ @Boguś @Halmer

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie kombinujmy już tak... wszystko zależy od wardena ja na przykład wgl nie używam kajdanek :D

Osoby które grają w ct niespełna tydzień potrzebują tych kajdanek bo inaczej nie ogarną rundy a bunty non stop to nie jest to o co chodzi w JB.

@Czarny Magik  dodałem cie na steamie jeśli ktoś będzie prowadził monotonnie do bólu napisz wejdę i ogarnę sytuacje ;) 

Nie szukajmy na siłe problemów nasze jedyne problemy na JB to zabawy i czasami nie zmienia się mapka i tym musimy się zająć a nie kajdankami...

Dodam od siebie że wprowadzanie zbyt wielu zmian na jb albo udoskonalenie niektórych pomysłów wam przeszkadza ;) Przykładem jest znaczek wardena i terrorysty na który teraz nie jeden się skarży.

Dodatkowo napisz mi na privie które osoby używają kajdanek do ostatniej rekacji xD bo to jest akurat już śmieszne.

Podsumowując monotonne prowadzenie w ct to nie wina kajdanek zostawmy je w spokoju xD

Edit:

Ograniczenie buntów jest bez sensu... bunty to cześć JB jeśli ktoś nie ogarnia nie powinien być w ct :) 

Zastępca nie może kajdankować-z tym się zgadzam w 100% 

Kajdankowanie dopiero po 3 minutach jest bez sensu moim zdaniem ponieważ nie jedna runda trwa mniej niż te 3minuty :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...