Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Hm?


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dzagu featured this temat

       Tak szczerze to nic, lecz mam problem z zakupem vipa (jb), aktualnie mieszkam w Danii i nie mam dostępu do polskich PSC, polską karte telefoniczną mają rodzice lecz jest ona używana do spraw biurowych, jedyne co mi zostaje to PayPal którego nie ogarniam... Karte kredytową będę mial dopiero za kilka miesięcy. Nie mam pojęcia jak na tą chwile moge dokonać zakupu. Jedyne co mi pozostaje to żydać o polskiego PSC. Nwm może jakaś płatność skinami lub coś takiego. 

   Troche nie na temat, Czarny Magik

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ja przejdę od razu do rzeczy. Brakuje większej ilości serwerów np. Only usp, serwer DM, brakuje również większej ilości konkursów na serwerach. Zmieniłbym tą gospodarkę z fajkami o której napisałeś @Dzagu w propozycjach na JB i wszyscy są na tak. Chciałbym by również było coś takiego ze raz w miesiącu wszyscy admini wraz z graczami spoytakają się na jakimś serwerze, najpierw np. Na HNS potem JB następnie arenki i tak co miesiąc inny serwer. A tak po za tym to jest super Piateczka.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i miłego dzionka :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Właściciel
3 godziny temu, Czarny Magik napisał:

       Tak szczerze to nic, lecz mam problem z zakupem vipa (jb), aktualnie mieszkam w Danii i nie mam dostępu do polskich PSC, polską karte telefoniczną mają rodzice lecz jest ona używana do spraw biurowych, jedyne co mi zostaje to PayPal którego nie ogarniam... Karte kredytową będę mial dopiero za kilka miesięcy. Nie mam pojęcia jak na tą chwile moge dokonać zakupu. Jedyne co mi pozostaje to żydać o polskiego PSC. Nwm może jakaś płatność skinami lub coś takiego. 

   Troche nie na temat, Czarny Magik

A jakie są w tym momencie masz możliwości płatności?

@Comfti np? Sms? 

1 godzinę temu, Boguś napisał:

Ja przejdę od razu do rzeczy. Brakuje większej ilości serwerów np. Only usp, serwer DM, brakuje również większej ilości konkursów na serwerach. Zmieniłbym tą gospodarkę z fajkami o której napisałeś @Dzagu w propozycjach na JB i wszyscy są na tak. Chciałbym by również było coś takiego ze raz w miesiącu wszyscy admini wraz z graczami spoytakają się na jakimś serwerze, najpierw np. Na HNS potem JB następnie arenki i tak co miesiąc inny serwer. A tak po za tym to jest super Piateczka.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i miłego dzionka :D

Co do serwerów, będziemy wdrażać je powoli, nie 5 na raz. Serwery muszą też na siebie "zarabiać", bo koszta nie są małe. Co do jb, po sesji zacznę ogarniać serwer czyli gdzieś od 29.

 

2 godziny temu, HEADSHOTMACHINE napisał:

Mi brakuje darmowych vipów dla adminów. Troche słabo wygląda ADMIN bez vipa. Oczywiście to jest tylko moja opinia ;)

 

Pozdrawiam!

Nie na każdym serwerze admini chcieli vipa.

 

Godzinę temu, Monst3rooo napisał:

Mi brakuje jakiś turnieji/konkursów na JB 

Organizowaliśmy nie raz, zazwyczaj było mało chętnych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Co do zmian.

- Jak dla mnie to już jest porażka tak trochę te darmowe VIP'y, na wzór tego można zrobić Konkurs na Koszulki aktualnie robię miesiąc testowy na arenkach.

- Aktualnie ci co mnie znają może wiedzą ze fajną zabawę nocą sobie prowadzimy, integracje administracyjne po przez granie mixów 5 vs 5 albo jakieś kalambury. ( może to sensu nie ma ale uważam że zgranie zespołowe może być fajną inicjatywą )

 

Do usunięcia są serwery które aktualnie są niedostępne jak dla mnie taki "Only Knife" który jest nie uczęszczany od listopada jeśli dobrze widzę, ponieważ psuje to jak dla mnie stylistykę forum.

 

PS. Jak coś mi się przypomni to coś dodam jeszcze do tego postu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante unfeatured this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...