Jump to content

Recommended Posts

Siemanko ludzie, chciałbym dowiedzieć się od was czego wam brakuje na tej sieci, co chcielibyście zmienić, co wam przeszkadza?

Wysłucham wszystkie opiniePiateczka

Spoiler

96e4835634_co_bys_chciala_.jpg

Tak szczerze to nic, lecz mam problem z zakupem vipa (jb), aktualnie mieszkam w Danii i nie mam dostępu do polskich PSC, polską karte telefoniczną mają rodzice lecz jest ona używana do spraw biurowych, jedyne co mi zostaje to PayPal którego nie ogarniam... Karte kredytową będę mial dopiero za kilka miesięcy. Nie mam pojęcia jak na tą chwile moge dokonać zakupu. Jedyne co mi pozostaje to żydać o polskiego PSC. Nwm może jakaś płatność skinami lub coś takiego. 

Troche nie na temat, Czarny Magik

Mi przeszkadza brak innej możliwości donejta niż paypal.

Mi brakuje darmowych vipów dla adminów. Troche słabo wygląda ADMIN bez vipa. Oczywiście to jest tylko moja opinia ;)

Pozdrawiam!

Ja przejdę od razu do rzeczy. Brakuje większej ilości serwerów np. Only usp, serwer DM, brakuje również większej ilości konkursów na serwerach. Zmieniłbym tą gospodarkę z fajkami o której napisałeś @Dzagu w propozycjach na JB i wszyscy są na tak. Chciałbym by również było coś takiego ze raz w miesiącu wszyscy admini wraz z graczami spoytakają się na jakimś serwerze, najpierw np. Na HNS potem JB następnie arenki i tak co miesiąc inny serwer. A tak po za tym to jest super Piateczka.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i miłego dzionka :D

3 godziny temu, Czarny Magik napisał:

Tak szczerze to nic, lecz mam problem z zakupem vipa (jb), aktualnie mieszkam w Danii i nie mam dostępu do polskich PSC, polską karte telefoniczną mają rodzice lecz jest ona używana do spraw biurowych, jedyne co mi zostaje to PayPal którego nie ogarniam... Karte kredytową będę mial dopiero za kilka miesięcy. Nie mam pojęcia jak na tą chwile moge dokonać zakupu. Jedyne co mi pozostaje to żydać o polskiego PSC. Nwm może jakaś płatność skinami lub coś takiego. 

Troche nie na temat, Czarny Magik

A jakie są w tym momencie masz możliwości płatności?

@Comfti np? Sms? 

1 godzinę temu, Boguś napisał:

Ja przejdę od razu do rzeczy. Brakuje większej ilości serwerów np. Only usp, serwer DM, brakuje również większej ilości konkursów na serwerach. Zmieniłbym tą gospodarkę z fajkami o której napisałeś @Dzagu w propozycjach na JB i wszyscy są na tak. Chciałbym by również było coś takiego ze raz w miesiącu wszyscy admini wraz z graczami spoytakają się na jakimś serwerze, najpierw np. Na HNS potem JB następnie arenki i tak co miesiąc inny serwer. A tak po za tym to jest super Piateczka.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i miłego dzionka :D

Co do serwerów, będziemy wdrażać je powoli, nie 5 na raz. Serwery muszą też na siebie "zarabiać", bo koszta nie są małe. Co do jb, po sesji zacznę ogarniać serwer czyli gdzieś od 29.

2 godziny temu, HEADSHOTMACHINE napisał:

Mi brakuje darmowych vipów dla adminów. Troche słabo wygląda ADMIN bez vipa. Oczywiście to jest tylko moja opinia ;)

Pozdrawiam!

Nie na każdym serwerze admini chcieli vipa.

Godzinę temu, Monst3rooo napisał:

Mi brakuje jakiś turnieji/konkursów na JB 

Organizowaliśmy nie raz, zazwyczaj było mało chętnych.

• Upvote 1

Co do zmian.

- Jak dla mnie to już jest porażka tak trochę te darmowe VIP'y, na wzór tego można zrobić Konkurs na Koszulki aktualnie robię miesiąc testowy na arenkach.

- Aktualnie ci co mnie znają może wiedzą ze fajną zabawę nocą sobie prowadzimy, integracje administracyjne po przez granie mixów 5 vs 5 albo jakieś kalambury. ( może to sensu nie ma ale uważam że zgranie zespołowe może być fajną inicjatywą )

Do usunięcia są serwery które aktualnie są niedostępne jak dla mnie taki "Only Knife" który jest nie uczęszczany od listopada jeśli dobrze widzę, ponieważ psuje to jak dla mnie stylistykę forum.

PS. Jak coś mi się przypomni to coś dodam jeszcze do tego postu

• Upvote 1

@Dzagu jak narazie: Duński PSC, Steam (gry/skiny) lecz może będzie możłiwość przez sms i przelew. 

Możesz w naszym sklepie  doładować konto psc, powinno przeliczyć walutę na PLN.

Więcej turniejów np 1v1 albo 5v5 lub awp 

Deathmatch najlepiej onlyhs/pistol pszem państwa.
Wiem, że są plany ale trzeba cisnąć żeby było :D

@Dzagu dzięki ;) spróbuję, nawet jak nie zadziała to moge w każdej chwili doładować konto steam. Ps. Najmniejszy duński PSC to 100kr czyli jakoś 49.09 zł będę mial na shopping :D

Guest
This topic is now closed to further replies.