Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja o rangach na forum


Maku

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum są rangi, te rangi maja różne nazwy i są inne bronie zależnie od rangi. 

Jest np. Spamer, lamka 

Więc mój pomysł jest taki iż każdy mógłby wybrać sobie jaka ma być nazwa rangi plus jaka broń miała by być, oczywiście jeżeli byś był 1dzień na forum to miałbyś tylko tytuł lamka i jeden pistolet więc nie mógłbyś nic zmienić. 

Myślę że to fajny pomysł ponieważ dodało by to różnorodności na forum. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

       Nie rozumiem powodu dodania takiego systemu. Lecz lepszy pomysł był by gdyby "Użytkownik" który siedzi już trochę na forum i jest zaangażowany w pomoc powinien dostać np. "Pomocny" lub "Pomocnik Forum" albo coś w tym stylu. A jak jest np. w top 10 w godzinach na danym serwerze powinien dostać coś w stylu "Stały gracz JB/AWP only/Arenek" lub "Stały Użytkownik" albo coś podobnego. Co do koloru "Rangi użytkownika" może to być jakiś zwykły np. czarny, zielony chyba że mowa o "Pomocniku forum" to mógł by to być kolor tęczy.
           Taka propozycja trochę offtopic ale zawsze :D, Policyjna Prowokacja, Czarny Magik

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@BaSroS Po przejrzeniu postów @Maku mogę się podpisać pod tobą. +1 (Same niepotrzebne tematy, oczywiście bez urazy)
///

@Ewel♡ wcale nie, urażam tylko swoją opinie w wolnym czasie. Jak to pisałem jestem "Pomocnik" hehe

/// @Dante gość powinien się najpierw kogoś spytać na ten temat przed napisaniem. Bo tak troche to to jest niepotrzebny post. Nikt tutaj się nie śmieje jak napisałeś „Hahaha nabija posty” tylko po prostu normalnie to mu przekazujemy. Nazywanie tego „Debilizmem” jest zbyt dużym słowem... Przeczytaj sobie jego posta jeszcz raz i zastanów się. Nie chce tutaj żadnej wojny po prostu wyrażam swoją opinie na ten temat. To że jest nowy nie usprawiedliwia go z popełniania błędów...

Edytowane przez Czarny Magik
ewel...
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Dobra, to ja się wypowiem, że gość jest nowy i widzi zupełnie inaczej niektóre kwestie. To dość normalne i dobrze, że wychodzi z propozycjami zmian. 

No jak rozwój forum ma być stopowany debilizmami (za przeproszeniem) typu "hahaah nabija posty", to będziemy stać w miejscu i nigdy się nie rozwiniemy, bo każdy będzie się bał cokolwiek napisać. Po to jest forum.

 

Co do pomysłu - @Maku ale Ty wiesz, że ten opis nad bronią można zmienić w profilu? xd

A broń się dostaje za ilość postów i tak bym to zostawił (chociaż taka awupka pod nazwą...)

 

Inb4 Dante nabija posty.

 

@Czarny Magik a właśnie usprawiedliwia. Po to jest forum, żeby się udzielać. Może nie ma nikogo z forum w znajomych? Może nie lubi pisać do ludzi? Rozumiem jakby dał bezsensowny post typu "haha". Ale złożył swoją propozycję zmian. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dante napisał:

 

 

@Czarny Magik a właśnie usprawiedliwia. Po to jest forum, żeby się udzielać. Może nie ma nikogo z forum w znajomych? Może nie lubi pisać do ludzi? Rozumiem jakby dał bezsensowny post typu "haha". Ale złożył swoją propozycję zmian. 

Dobra nie wnikam, po prostu moim zdaniem taka opcja jest nie potrzebna. Już koniec tak zwanej „Gówno burzy”

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...